Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Msnnyire használ a lazac olaj?

Msnnyire használ a lazac olaj?

Figyelt kérdés
A bolognese-em mostanában elég gyakran nyalogatja a tappancsait,meg a belső combját.Seb,elszíneződés nincs a helyükön,de elég zavaró,hogy ilyen gyakran csinálja.Meg a kukija környékét is elég gyakran nyalogatja.Tápot már váltottunk (Acanáról Brit Care-re,de így sem javult) most Acana Pacifica-t eszik.Konkrétan erre gondoltam: [link] Nem olcsó,így nem szeretném fölöslegesen megvenni.
2013. aug. 5. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
az olivaolaj ugyanolyan jó.
2013. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az oliva olaj egyáltalán nem olyan mint a lazacolaj.

Kérdező én a brit care lazacolajat használom, szerintem jó. De az jutott eszenbe hogy a tápváltás után ugye kivártad a 6 hetet, és ezalatt az idő alatt semmi mást nem evett a kutyus csak a brit caret? Mert ha esetleg allergiás és azért nyalogatja magát akkor 6 hétig semmi mást nem ehet csak egyfajta tápot. Nállunk a 4. hét után kezdtek rendeződni a dolgok.

2013. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,kivártam.1kg-s csomagot vettem,ez kb.5-6 hétre elég nekünk,de sajnos nem tapasztaltam pozitív változást.Kérdeztem az állatorvost,ő azt mondta,hogy addig amíg nem lesz súlyosabb a dolog,nem kell vele foglalkozni,de vhogy zavar a dolog.:(
2013. aug. 5. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Nem gondolkoztál még azon hogy nyersel etesd a kutyát? Szerintem megoldaná a gondot.
2013. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ilyen allergiára mennyire lenne hatásos a lazacolaj, én kb 1,5 hónapja használom a levedlett kutyámon, hogy szép új szőre nőjön és valóban, gyönyörűen alakul, fényes, dús bundája nőtt.
2013. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ugyanolyan az oliva, hanem azt, hogy ugyanolyan jó. és közel sem kerül annyiba. vagy pedig a lenolaj.
2013. aug. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!