Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull para?! Nemsokára...

Pitbull para?! Nemsokára kapok kis pitbullt. Könnyen hozzá fog szokni a többi kutyámhoz? és hogy alapból mennyire agresszív? (nem úgy nevelem, hogy az legyen) ezektől nagyon parázok.

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 20:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Minek választasz ilyen fajtát, ha nem is ismered az adottságait, meg még félsz is a SAJÁT kutyádtól. Fogadjunk utána sem olvastál, hogy mivel jár egy ilyen fajta... Inkább a meglévő kutyáiddal törödj, tanítsd neveld Őket, sportolj velük vagy valami, mint hogy itt gyűjtöd halomra a kutyákat...
2013. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha parázol, van még időd visszamondani. Annak sosincs jó vége, ha úgy vállalsz egy fajtát, hogy cseppnyi kétséged is van vele szemben.
2013. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Annyira gyökér vagy hallod...

hozzáértőket kérdeztem,nem olyanokat mint te...

(gyüjtsd halomra a kutyákat...2 van te nyomoronc:D)

ÉRTELMES válaszokat kérek..nem hülyeségeket...köszönöm ;)

2013. aug. 5. 21:05
 4/34 anonim ***** válasza:
52%
Könnyen hozzá fog szokni. Nem agresszív, nem kell a média által hangoztatott sok marhaságnak hinni, hogy jaj harci kutyák, meg úristen! Olyan lesz, amilyennek neveled. Nekem is ilyen kutyám van és a legcukibb a világon. Inkább a kiskutyák, akik folyamat nekitámadnak, ugatva rohannak felé. Sok mozgás, szeretet, étel-ital, kell neki és semmi bajod nem lesz vele.
2013. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 sippara ***** válasza:
100%
Mondd vissza, és ezt halál komolyan mondom. Egy pitnek rohadtul nem tesz jót, ha a saját gazdája parázik tőle, látni fogja rajtad, hogy "puhap***cs" vagy, és átveszi ő az irányítást. Tessék szépen eljárni fajtatalálkozókra, keresni piteseket és velük összejárni, hogy megszokd, MEGISMERD őket és ne félj, AZTÁN lehet kutyát venni.
2013. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm! megnyugodtam!

nem félek tőle,csak hogy elviseli e a többi kutyát:)

2013. aug. 5. 21:12
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Te, ha ennyire ki vagy bukva már előre, felejtsd el a pitet. Ha nem vagy magabiztos, hát majd ő lesz kettőtök helyett is, és akkor lesz okod parázni.
2013. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Azzal meg, hogy máris az ő kezébe helyezed a döntést a többi kutyával való viszonyát illetően, instant alkalmatlanná nyilvánítod magad egy ilyen kaliberű kutya tartására. A pithez úgy kell hozzáállni (meg minden kutyához, csak hozzájuk kicsit jobban), hogy a kutya úgy fog viselkedni, ahogy én akarom, és kész, nincs vagy, meg nincs de, mert ha ő kezdi el irányítani az életét, az lehet, hogy nem lesz kompatibilis a tiéddel.
2013. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok,rosszul fogalmaztam..

NEM A KUTYÁTÓL FÉLEK..hanem,hogy nem fér össze a másikkal..

Voltam a kutyaszülőknél..az apuka majdnem szétszabta a kerítést mikor meglátott..bementem,megsimogattam semmi gond nem volt..

valószínűleg,ha a kutyától félnék,nem vennék ilyet..:)

köszönöm a hasznos válaszokat!

2013. aug. 5. 21:19
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy, mitől félsz a kutyával kapcsolatban, a lényeg a bizonytalanság, meg hogy máris hagyod, hogy ő döntsön ebben.
2013. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!