Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutyat idegesit...

Hogy lehet egy kutyat idegesiteni?

Figyelt kérdés

Kedves szomszedom raszol a gyerekekre mer o piheni akar reggel 9-kor,a kutyajat ha viszi setalni reggel 6 ejjel 1 ugat a kutya de raszol akkor nem ugat viszont elakarnam erni hogy ugasson a kutya ezzel prezentalva hogy nem kenne csesztetnie a gyerekeket.mer az o kutyaja is tud hangos lenni

Amugy o egy kibirhatatlan szomszed megerdemelne mar o is hogy valaki csesztese

Nem az en lurkomra szol hanem egy kis szomszed fiura aki neha kint van es hat gyerek leven kicsit zajos



2013. aug. 6. 07:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Te beteg f#sz...

Ennyire komolyan nem lehetsz tutyimutyi szar, hogy a szomszéddal nincs merszed szembeszállni, de szerencsétlen kutyát megkínoznád...

2013. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Sn0wf0x ***** válasza:
78%
gyáva szar vagy az a baj, nem az, hogy hangos a gyerek...
2013. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Szomorú sors lehet a tiéd, kérdező. Mikor süllyedtél le idáig? Tényleg ettől éreznéd magad kielégültnek? Az élet összes többi területén nem tudtál sikert elérni, hát akkor megpróbálsz egy kutyát bántani..?
2013. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

De sok a fogyatekos, a kerdes nem az en szemlyem kiertekelesere iranyul hanem hogy lehet egy kutyat ugatasra birni.

Valoszinu nem kinozni akkarom hanem ugason 1-2 percet

Ebbe mi a kinzas?

2013. aug. 6. 07:57
 5/27 A kérdező kommentje:

Szo nincs bantasrol!!!

Ilyenre gondoltam hogy, macska hang vagy mit tudom en ami mukodik de nem kinozni szeretnek

2013. aug. 6. 08:00
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom azt,hogy attól,hogy a kutyája ugat,belátóbb lenne.Praktikusabb lenne tekintettel lenni arra,hogy reggel csendesebb legyen a gyerek,cserébe elvárható,hogy ne cseszegesse máskor.Gondolom érzékeny a zajokra.Te nehezen tudsz ezen változtatni.
2013. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Minek írtok neki, ha egyszer szerinte ti vagytok a fogyatékosak?
2013. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Engem is zavarhatna a szomszed gyerek de nem zavar viszont a masik szomszed mintha direkt varna a pillanatot hogy raszolhason
2013. aug. 6. 08:07
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Csak tudnám minek csinál gyereket az ilyen, hogy a saját genetikai hulladékát továbbadja...
2013. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én így látom: egyszerűen vannak kiállhatatlan öregek, és ha az említett bácsinak minden célja hogy elmarja maga körül az embereket, hát tegye. A gyerekek majd keresnek másik helyet játszani, vagy arrébb mennek. Ehhez neked semmi közöd sincs.

Ha mégis felbukkan az igazságérzeted, és azt mondod, hogy ilyet ne csináljon a bunkó szomszéd, akkor állj oda elé, és oszd ki rendesen, ha a szép szóból nem ért.

Nem lenne jó ötlet szerintem, ha csatározni kezdenél vele a kutyáját hergelve, (főleg, hogy ő ártatlan) mert biztos lehetsz benne, hogy kitalál valami sz*rságot, amivel mégjobban az agyatokra megy. Ezek már csak ilyenek.

2013. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!