Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek szoktak random beszólni...

Nektek szoktak random beszólni, mikor kutyát sétáltattok?

Figyelt kérdés

Ma történt , séta közben:

Labrador - vizsla keverék kutyám van, és városban, mellékutcákban gyakran galambokba botlunk. Ilyenkor a kutyában egyből elkezd dolgozni az ösztön. Nem rohan oda, de látszik rajta, le sem veszi a szemét a galambokról, úgy jön mellettem.

Erre ma, arra jött egy alak és felvilágosított, hogy a kutya nyilván vadászna. Mondom igen, de ezt az ösztönét most sajnos nem élheti itt ki. Erre a tag: persze, még ezt a keveset is el akarom venni tőle, nem? Elnézve a figurát, valami évtizedes alkoholista lehetett, aki nyilván kapva kapott az alkalmon, hogy valakinek jól megmondhassa a tutit... Néztem rá csodálkozva, majd mondtam, hogy "nekem ez nem célom"

Kicsit bizarr volt, bár velem akkor történik ilyen, ha teljes éjszakai műszak után megyek le pl a kutyával reggel, fáradtan. Olyankor valahogy folyton betalálnak az idióták, és nem értem, miért.

20/L.



2013. aug. 6. 07:57
1 2 3
 1/24 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

Folyamatosan... hogy ne pisiljen a járdára...de a bokorra se, de a fűre se...de ha lehet ne végezze a dolgát a füves részre, a betonra pedig még úgy se! Ha lehet ne is létezzen.

*

Idióta kutyás kötekedés:

-Harap?

-Nem!

-És a kutya?

*

Napi megszokott kérdez felelek:

- Harap?

én : - Nem!

-Akkor miért van rajta szájkosár?

én : -mert így követeli meg a törvény... (Romániában fajtától függetlenül kötelező a szájkosár)

2013. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hmm. Ez a második "vicc" kicsit Sas-kabarés. :/

Ilyenkor én azon húzom fel magam, hogy valami idióta elrabol értékes perceket az életemből, és kizökkenti a figyelmem, mert nem képes a saját dolgával törődni.

2013. aug. 6. 08:49
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

Figyu, én nem kioktatni akarlak, csak úgy csendben megkérdezem, hogy tulajdonképpen miért állsz le mindenféle vadidegen-rosszarcú-alkesz kinézetű egyedekkel csevegni?

És még végig is hallgatod? Most erre mit mondjak? Meg is érdemled.

Én nem vagyok ennyire érzékeny szociálisan, sőt egyenesen antiszoci vagyok az ilyen emberekkel, mint amilyet leírtál, szóval már megszólítás után közlöm vele, hogy baromira nem érdekel, hogy mi a véleménye (pl. a kutyámról) és marha gyorsan odébb lehet tolni a biciklit... Egyáltalán miért hagyod, hogy megszólítson egy ilyesmi 40-50 éves pasas 20 éves lány létedre?

2013. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvemtől függően reagálok. Van h úgy csinálok, mintha nem is hallanám, van h kiröhögöm, de van olyan is, h elküldöm a jó édes anyukájába.
2013. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Óh drága! Belém minden nap belém kötnek a cigók, akármelyik kutyámmal vagyok (labi-vizsla keverékem és rottweilerem van). Nem bírják ki, hogy ne menjenek el az ember mellett szó nélkül. Ez van sajnos. Nem kéne figyelembe venni, de én is eléggé visszaszólós vagyok. Nem szeretem, ha a fejemre nőnek, így visszaszólok. Ennyi. Nem félek tőlük.
2013. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ezt akkor úgy fogom fel, hogy aggódsz. :)

Nem állok le, egyszerűen elkezdte mondani a magáét, én pedig reagáltam. De ha azt mondom ennek az illetőnek hogy húzzon, akkor is dumált volna tovább. A "nekem nem ez a célom" pedig az életvitelére irányult, ami le is esett neki, ahogy észrevettem. Nyilván én sem szeretem ha random leszólítanak (főleg ilyen alakok), de sajnos gyakran megtörténik, főleg ha kutyával vagyok.

2013. aug. 6. 09:10
 7/24 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. 3as! És mégis mit csináljon, hogy ne szólítsák meg? Mi az, hogy hagyja, hogy megszólítsák? Ez sajnos nem választás kérdése, meg szeretném, nem szeretném kérdése. Sajnos az emberek ennyire hülyék és okoskodóak. És nem mindig sikerül nekem sem továbbmennem, mert sérti az önérzetemet, hogy okosabbnak hiszik magukat. Persze tudom, okos enged... De azért egy tetves cigány ne mondja már meg a frankót...
2013. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok és szeretnék a 7. hozzászólónak írni: hogy mit csináljon, hogy ne szólítsák meg?

Pl. amikor közelít és látszik rajta, hogy valamit mondani fog akkor egy laza mozdulattal hátat fordítok, de ha már megszólított akkor csírájában fojtom el a beszélgetést és annyit válaszolok, hogy nem rémlik, hogy tanácsot kértem volna öntől, ebből következően bízza ide, hogy mit, miért és hogyan csinálok a kutyámmal, de a leginkább jól bevált módszerem, hogy úgy nézek rá (egyetlen másodperc az egész)amikor a közelembe ér, hogy a világon nincs ember aki még nem értett volna belőle, hogy jobban jár ha nem szól hozzám... pedig én is lány vagyok és mindennap többször sétálok a kutyámmal. :)

2013. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nálam két véglet van. Vagy megállnak csodálni a dobikat, vagy kioktatnak, hogy milyen veszélyes kutya, és időskorában megvadul, és nekem támad. Akkor szoktam mondani, hogy jajj, de jó, hogy szólt, én ezt nem is tudtam. A dicséreteket behabzsolom, a butaságokon, meg nevetek. ennyi:))) Nem kell ezt ilyen tragikusan felfogni.
2013. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hátat fordítani nem szoktam, miért kerülgetnék bárkit?

Azért írtam a kérdést, mert érdekeltek mások történetei, esetleg viccesebb sztorik, vagy bármi ehhez kapcsolódó.

2013. aug. 6. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!