Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert ilyen sok kutyagazda?

Miert ilyen sok kutyagazda?

Figyelt kérdés

Tehat setalok a kutyusommal ( kistestu keverek ) es van , higy mas kutya megugat minket, de ugye az a kutyusoman szol es erre a gazda a kutyajanak ingrrulten , hogy ne ugass te szerencsetlen allat stb.. es ramnez , hogy bocsanatott ker csak a kutya meg tanulja a csondbemaradast . Erre en ooo es hany eves erre o 4 , erre en es meg nem tanulta meg?!

Tehat en bevallom nem vagyok nagy kutyaszakerto , de nekem a kutyusomnak el3g konnyu volt megtanitani , hogy me ugasson. Ha ugatot sokat akkor mondtam , hogy eleg es csak ismetelgettem mig benem fejezte es ha befejezte kapott 3gy jutalom falatott es igy megtanultam, hogy el3g=nem ugat .. miert csak leszidjak a kutyajukat de ha valamit jol csinal a kutya akkor pedig nincs jutalom.. miert valal ilyen ember kutyat? Es nem csak egy ilyennel talalkoztam mar.. :/


2013. aug. 6. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A másik eset amikor a kutya gazdája téged hibáztat.

Sokan felelőtlenül vesznek magukhoz kutyát. Azt tudják,hogy őrzi a házat (ha őrzi) ugat,jelez.. Nincsenek tisztába vele,hogy ez a lény is tud tanulni, képes tanulni és képes megváltozni is... Sajnálom ezeket a kutyusokat :(

2013. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező! Az a baj, hogy te azt hiszed, hogy mindenkinek olyan könnyen kezelhető kutyája van, mint a tied. Ez viszont nem igaz! Az meg, hogy más hogy neveli a kutyáját, ne kritizáld! Még ha rosszul is csinálja, az az ő dolga.
2013. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem egészen. Az, hogy egy kutya még nem teljesen fegyelmezett, rendben van, nekem is dolgoznom kell sok mindenen.

Volt egy eset, mikor egy asszony póráz nélkül jött a kutyájával, mikor az enyém még kölyök volt. Néztem, hogy biztos jó kutya lehet, ha így hozza a gazdája, még örültem is, hogy barátkozhatunk. Erre az eb, ránktámadott, a gazdája pedig rám nézett szúrós szemmel, amikor lendítettem a lábam.

Szintén kölyök volt még a kutyám, mikor egy németjuhász kapott felé ahogy elhaladt mellettünk, de ő abban a pillanatban kapott is egy pofont a gazdájától. Vele később tudtunk barátkozni.

2013. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem az ő dolga ha rosszul neveli, pont az ilyen kutyásokból van elegem nekem spec..az én kutyám annyira nem szereti a kutyákat(előélet okán), ezt tudomásul vettem, így kezelem hogy sehol senkinek ne essen baja.

erre jön Mancika a póráz nélküli kutyával, ami megtámadja az én kutyámat,kutyám kennelbe be a futtatón- Mancika meg fut utána h gyere vissza Bercike.Bercike nem élné túl ha az én kutyámmal hagynám a találkozást, de még Mancikának áll feljebb, mikor a kutyája mikor a kennelbe zárt kutyámnak nem tud neki menni, konkrétan megtámad engem. a harmadik nekem jövésnél jelzem h kénytelen leszek fejbe rugni a kutyáját ha nem fogja meg végre és az engem támad továbbra is, na neki áll feljebb, de erre talán végül sipitozva de megfogja.

És még neki áll feljebb h az én kennelbe zárt kutyám biztos milyen veszélyes (sosem támadna emberre)

Ez pár napos történetem, tele vagyok ilyennel, rühellem már a kutyások nagy részét, mert azt hiszi ismeri a kutyáját, de nem, azt hiszi vissza tudja hívni a kutyáját de nem. Ah.

2013. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!