Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám sovány, étvágytalan,...

Collie kérdése:

Kutyám sovány, étvágytalan, de teljesen egészséges. Tippek, hogy mivel hozzam meg az étvágyát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nyár van és rettentő meleg, ez a kutyákat is megviseli. De úgy látom, hogy az én kutyám túlzottan keveset eszik. Tápról átálltam Barf-ra, kb tavasz elején. Eddig szépen evett, gyönyörű volt az egész kutya. Viszont mostanában szinte semmit nem eszik. Szervi bajai nincsenek, voltunk dokinál, jó kedvű, sétákat-játékot-úszást alig várja, nem fárad el hamarabb. Csak keveset eszik, és sovány. Valami ötlet, hogy mivel hozzam meg az étvágyát? Most a tanítása is nehézkesebb, ugyanis a jutalomfalatokat sem fogadja el, kiköpi.(párizsi, sajt, virsli). Egy golden-labrador keverékről van szó, 1,5 éves. Előre is köszönöm a segítséget!

#étvágytalanság #goldenr retriever-labrador keverék
2013. aug. 6. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Royal Canin Z 4800
2013. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sippara ***** válasza:
Béres Minera csepp meg szokta hozni az étvágyat. Nagyon-nagyon meleg van, told az etetést minél későbbre, mi például normális esetben 9 körül etetünk, de mióta ilyen kánikula van napközben, 11-éjfél előtt ha kínálom se fogadja el a kaját, napközben pedig konkrétan kiröhög a falatommal együtt, úgyhogy átálltunk natúr simiért dolgozásra :)
2013. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is béresezünk, és etetés este fél 10 körűl van. Előtte pedig egy jó nagy séta.
2013. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ezt a cseppet kipróbálom. Etetni este 10 után szoktam, az esti séta után. De őt ez sem hatja meg.
2013. aug. 6. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!