Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelenthet ez valami komolyabb...

Jelenthet ez valami komolyabb bajt?

Figyelt kérdés
Van egy palotapincsim, 14 éves. Az évek már látszanak rajta, napról napra rosszabbul hall. Pár napja viszont többször "kint felejti" a nyelvét. Épp csak a hegyét, mint ahogy altatás után még kómásan kint szokott maradni. Miért lehet ez? Amúgy más gond nincs, eszik , iszik, nem mozog kevesebbet mint korábban. Találkoztatok ilyennel?
2013. aug. 6. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a macskám csinálja ezt sokszor.Ő csak 4 éves.Szerintem komoly baj nem lehet belőle :)
2013. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi pincsinknek mindig kinnt volt a nyelve (télen nem) mert kicsit eldeformálódott állkapoccsal született :) <3 :(
2013. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz a biztonság kedvéért! de lehet hogy csak így érzi jól magát ...
2013. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, nem fogköves-e?
2013. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Melege van, liheg és úgy maradt. Soha nagyobb baja ne legyen. Még sok egészséges évet kívánok neki!
2013. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!