Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kibírja a kutya? Mit tehetnék?

Kibírja a kutya? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Klíma nélküli kocsival fogok járkálni egész nap, gyümölcsöt árulok. Ablak le lesz húzva teljesen. Lesz hideg víz. Néha megállok, hagy járkáljon egy kicsit. Kibírja? Valami jó ötlet? Ja, amúgy törpe uszkár, szőre rövidre van nyírva.

2013. aug. 6. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Én tuti nem vinném! Egy perc alatt megtörténhet a baj!
2013. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem otthon jobb lenne neki...ha az óvintézkedések megvannak, valószínű kibírja a napot, de attól még élvezni nem fogja...
2013. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindent így csinálsz, valószínű nem lesz baja-bár a szeme könnyen huzatot kaphat. De én sem hiszem, hogy jól érezné magát. 35fokban nem hiszem hogy szívesen sétálgat, max egy pisi erejéig. Én is otthon hagynám.
2013. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd. Különösen mert uszkár. Nekik nincs aljszőrük, nem szigetel jól a bundájuk, ezáltal rosszabbul bírják a szélsőséges hőmérsékletet mint más fajták.
2013. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Egy naptól még nem hiszem, hogy baja lesz de naponta ezt nagyon nem kéne vele csinálni.

A huzat nem tesz jót a kis szemének. A meleg meg úgy az egész testének nem jó. A víz azért annyira nem hűti le, sajnos kocsiban sok baj megeshet.

2013. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem gyorsan megyünk, csak döcögünk, nem kaphat huzatot. Egyedül utál itthon lenni, mindig áll az ajtóban hogy vigyük magunkkal. Ráadásul társasház tetőterében lakunk, mindig dög meleg van, a ventilátor megy egész nap, azelőtt fekszik. Csak este tudunk hűsölni itthon is. Jó, más egy kocsiban, de néha csak jönne be egy kis levegő. Még azt sem tudom, mi hogy fogjuk bírni, de muszáj lesz valahogy.
2013. aug. 6. 16:55
 7/20 anonim ***** válasza:
Én a 10. emeleten is tartottam kutyát. Hozzá kell szoktatni, hogy egyedül legyen. Ja, és nekünk sem volt otthon sem légkondi. Szépen lefekszenek a csempére és kész.
2013. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Akiteki ***** válasza:
Ne tedd ezt vele! Te is szenvedni fogsz a melegtől, egy gonddal kevesebb, ha tudod hogy otthon alszik kényelmesen.
2013. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem fog otthon aludni kényelmesen. Egyébként is 12 óráról van szó.
2013. aug. 6. 17:26
 10/20 Akiteki ***** válasza:
Nem tudsz keresni valakit, aki vigyázna rá? 12 óra pláne iszonyú hosszú egy forró kocsiban.
2013. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!