Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fül felállítást végző állatorvos?

Fül felállítást végző állatorvos?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos francia bulldogom, és kis kajla fülei vannak, az olvastam ilyenkor már fel szokott nekik magától állni. Szeretném, felkötni vagy felragasztani neki, és mivel nekem fogalmam sincs hogyan kell ilyesmit csinálni, gondoltam el viszem egy állatorvoshoz de nem tudom kihez kéne vinnem, aki ért hozzá/csinált már ilyet. Akinek van hasonló tapasztalata ajánlhatna valakit. (Budapest környékén)
2013. aug. 7. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatorvosok ilyennel nem foglalkoznak, próbálj egy tenyésztőt felkeresni és megkérdezni, hogy elvállalná egy kis pénzért. Egyébként ha ügyes vagy, akkor tisztítsd ki jó alaposan a kutya fülét belülről, borotváld le a szőrt és ragassz bele formára vágott leukoplasztot. De ha nem láttál még ilyet, akkor inkább próbálj hozzáértőt keresni.
2013. aug. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lassan fogváltás alatt van a kutyusod ilyenkor kajlák... A fogváltás után fel fog állni a füle amennyiben tényleg francia bulldog :-)

Fel lehet neki kötni hasonló képen mint a yorkik fülét szokták de ne fogd össze hanem két oldalról támaszd meg úgy ahogy állnia kellene. Ezt sajnos nem tudom elmagyarázni csak megcsinálni :-) Budapesti vagy?

2013. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell kötözgetni még semmit. 3 hónapos...mit vársz tőle?

Még csak most jön a fogváltás,amikor úgyis kajla lenne a füle.A fogváltás befejeztével,ha még mindig kajla,akkor lehet kötözgetni.Illetve ha nem tenyésztőtől egy jó kennelből van,akkor lehetséges,hogy csak francia bulldognak eladott fajtajellegű keverék.Akkor meg aztán kötözgetheted...

2013. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!