Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be lehet oltani a kutyámat...

Godzila kérdése:

Be lehet oltani a kutyámat veszetség meg kombinált oltásal egyszere 2 éves?

Figyelt kérdés

#Olltás
2013. aug. 7. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Van olyan oltóanyag.
2013. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is úgy oltják a kutyáimat.
2013. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, van olyan, de szerintem az túl sok egyszerre a kutyának. Az enyém egyszer kapta úgy, hogy egybe a kettőt, utána 2 napig olyan volt, mint egy zombi :S

Mondta is az állatorvos, hogy nagyon sok kutyát kiüt. Szóval én nem ajánlom, de egyébként igen, van ilyen oltóanyag.

2013. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebbik kutyámat kellett így beoltani egy utazás miatt,de szerencsétlen nagyon kiütötte. Mondjuk így végig aludta az utat is,de nagyon kába volt 1-2 napig.
2013. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Linduli ***** válasza:
0%
Sokan nemtudják,de a kutyákat nagyon rossz így oltani,mert amiatt, hogy az oltóanyag kombinált immunbetegséget és nyáladzást csinál és sajnos ez néha halállal is jár.Kiskutyáknál kb 75%-ra halálos, nagykutyáknál kb 55%-ra.Az én kutyám is így járt egyszzer.
2013. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 11:23

Ekkora halálozási aránnyal kétlem, hogy használnák az orvosok ezt a kombit.Ráadásul, ha valóban az oltás okozna halált ilyen arányban, a gyártó cég már rég leállt volna vele.

2013. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!