Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pulykaszárny egybe, vagy...

Collie kérdése:

Pulykaszárny egybe, vagy inkább csont nélkül csak a hús?

Figyelt kérdés
Most kezdtünk el BARF étrendre átállni. 1,5 éves golden retriever-labrador keverékről van szó. A Cerberos honlapján azt olvasom, hogy pulykaszárny adható neki egyben. De sok helyen meg ellenzik a szárnyas csontokat, kivéve farhátat, nyakat. Most akkor mit csináljak? Inkább fejtsem le a húst a csontról?

2013. aug. 7. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne fejtsd le, én is nyersen etetek soha nem veszem ki a csontot. Csöves vagy bármilyen csont csak főtt állapotban okozz gondot, mivel megváltozik a csont szerkezete. Nyersen teljesen rendben van, sőt szükséges is hogy kapja. Ha lehet egybe add neki oda, hadd dolgozzon egy kicsit.
2013. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon nehéz tájékozódni, mert mindenhol mást olvasok. Akkor nálad nem volt gond a csöves csontok miatt.
2013. aug. 7. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatod egyben, a csont is kell a kutya megfelelő táplálásához és nyersen nem törik szilánkosan.
2013. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sem ez sem másfajta csont nem okozott problémát. A facebookon van egy csoport "nyesedék hús kutyáknak". Keresd meg és próbálj csatlakozni, ha nem megy akkor keresd H M Alexandrát irj neki privit mond meg hogy szeretél csatlakozni, biztos segít. Ott nagyon sok hasznos infót kapsz, esetleg húsz beszerzésbe is tudnak segíteni.
2013. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem írsz egy privátot névvel akkor én is meghívlak szívesen a face-es csoprotba.
2013. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Az az igazság, hogy nekem nincs facebookom...Lehet emiatt maradinak néztek. :)
2013. aug. 7. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, én se vagyok oda érte :-)

De van amikor hasznos, pl ebben az esetben is. Ennél a csopotnál hozzá lehet jutni 240 ft-os áron őz és szarvas nyesedékhez, ami hasznos. Meg rengeteg infóhoz. Ha esetleg kérdésed van nyugodtan írj privit ha tudok segítek szivesen.

2013. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére a húst én is olcsón szerzem be, de a tanácsok kapcsán mégis jó lenne oda regisztrálni... Köszönöm szépen a segítséged, és ha kérdésem van, akkor lehet zaklatni foglak privátban. :)
2013. aug. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!