Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyusoknak mivel...

Kölyök kutyusoknak mivel lehetne ízletesebbé tenni a tápot hogy megegyék?

Figyelt kérdés

5hetesek. (mielőtt beszólnátok, kidobott kutyák, menhely által vagyok ideiglenes befogadó)

kölyöktápot kapnak , de nehezen eszik..arra gondoltam hogy valami kis szószfélét lehetne rá dobni, amitől jobban ízlene nekik, de nemtudom mit lehet..


2013. aug. 7. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
en bébi tápszerbe kevernem be,es amikor megpuhul akkor adnám.oda
2013. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 sippara ***** válasza:
kölyök tápszerrel vagy kecsketejjel áztatás? Esetleg húsleves.
2013. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ilyen melegben nem a legjobb ötlet,de én egy tojást szoktam keverni a táphoz(kortól függetlenül cicának/kutyának),ha éppen finnyáskodnak és nem akarják megenni hozzákeverek egy tojást és már is eszik
2013. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nincsen beáztatva a táp, akkor nem fogják megenni, én azt javaslom vegyél egy csomag tejpótlót és abba áztasd be a tápot, ha megpuhul szét lehet törni villával. Amikor nálam voltak kölykök gyakran adtam nekik tejporból főzött tejbegrízt, ebbe tettem nyers tojássárgáját és mézet. Adtam még joghurtot és túrót összekeverve beáztatott táppal, főtt csirkehúst/májat/szívet répával és rizzsel. Ezeket a főtt kajákat akár külön-külön is össze lehet keverni a táppal, úgy talán jobban megeszik azt is.
2013. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

a nyers tojás táphoz keverése tökéletes út egy biotin hiányos kutyához..


Kecsketejet ajánlom én is. 1-2-3hétig aztán mehet nekik egy pici vízzel a táp. Utána meg szárazon.

2013. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

miért lenne tökéletes út?

a kutyám teljesen egészséges,az állatorvos is tudja hogy szoktam neki adni,kikértem a véleményét

2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
17%
ketcup, nutella, eper szósz :D
2013. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

állatorvos véleményét etetéssel kapcsolatban nem érdemes kikérni.. nagy részük hebeg habog és ajánlja a royalt, a hillst vagy a eukanubát aztán itt megszűnik a hozzáértés.


A tojásba avidin van, az pedig megköti a biotint. Akkor mehet a tojás ha héjastól megy(nem tudom az okát amcsi oldalon olvastam) vagy ha két etetés között kapja a kutya a tojást 2-3 órának kéne eltelnie.


Persze itt nem a heti egy tojásról van szó, hanem ha midnen nap minden étkezéshez kap. kb.. de a kicsit azért érzékenyebbek az ilyenekre.

2013. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az infókat!

nyers tojást ilyen melegben inkább nem kockáztatom, mi amikor sütünk, van közte záp, pedig hűtőben tartjuk..ilyen melegben sajnos gyorsan romlik

2013. aug. 7. 14:18
 10/15 A kérdező kommentje:
egyébként fontos még, hogy most szoktak le a tejről, szóval nemtudom ez mennyire számít. azt már nem esznek, csak ritkábban.
2013. aug. 7. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!