Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek stafford és...

Van valakinek stafford és beagle keverék kutyája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok rá hogy hogyan néz ki 1 stafford és beagle keverék kutya:) akinek van megtenné hogy küld róla képet?

Azért vagyok rá ilyen kíváncsi mert sajnos befedezte a stafford kanom a beagle szukámat:S és hát kíváncsi vagyok rá hogy milyen kiskutyákat fog fialni:)


2013. aug. 7. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg arra lennék kiváncsi, h miért nem viszed el ivartalanítani?

2 MILLIÓ igen, millió gazdátlan kutya van csak ebben az országban!

2013. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Little Red csak azt szeretném mondani,hogy ha ő akar kölyökkutyát akkor feleslegesen mondod neki hogy ivartalíntsa.És kétle,hogy az utcára dobná
2013. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Collie ***** válasza:
92%
És mit fogsz kezdeni 10-15 kölyökkel? Kezdj el spórolni, ha megszületnek, oltások, kötelező chip, stb. Megsúgom, ennyi pénzből minimum az egyik kutyádat ivartalaníthattad volna, és most nem fájna a fejed.
2013. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Képek itt: [link]
2013. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem dobja utcára, csak ha gazdit is talál, elveszi a helyet azoktól a kicsiktől akiket utcára dobtak, mert az agyatlan gazdájuk azt mondta minek ivartalanítani, lesz gazdi úgyis, vagy majd kidobjuk vagy falhoz vágjuk!


Azt meg nem tudhatod melyik fajtajelleg lesz a kicsiken erősebb.

2013. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kiskutyát akar? Mennyit vigyek????


Csak az allatok.info honlapon 442 kölyök van. És persze ez csak a töredék, rengeteg kutya nincs oda felpakolva.

2013. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

totál igaza van little rednek!


a beagle-ket csak hallomásból ismerem, de úgy tudom ők se a könnyű esetek közé tartoznak. nos ezt nagyon "okos" gazdi szépen bemixelte egy szintén nem könnyű eset terrierrel. hát gratulálok. csoda ha azoknak a kutyáknak talál felelős gazdát akik nem fogják őket kidobná már kamaszkorukba mert olyan nehéz esetek.


kérdező!

AZONNAL VIDD EL IVARTALANÍTANI A SZUKÁDAT!!!


azt már csak zárójelben jegyezném meg hogy nem tudom honnan szalajtották erre az oldalra a sok lilikét meg norcikát akik szerint a szaporítás olyan csudi jó dolog. tuti hogy taknyosok, mert felelős felnőtt ember ilyet a száján ki se merne ejteni hogy ha ő kiskutyákat akar akkor mér' ne???

2013. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
figyeljetek... nem szándékosan fedeztem be... csak nem tudtam a beagleömet és a staffordomat külön-külön zárni.... annyira meg azért nincs sok pénzünk hogy még ivartalanítsuk is... elég őket óttatni, már többen is mondták nekem hogy majd kell nekik kiskutya mert látták éppen hogy össze vannak tapadva..... szóval lesz gazdájuk...
2013. aug. 7. 16:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezt mondta annak a 2 millió kutyának is a gazdija. Gondolom a csökött agyaddal nem fogod fel, h az oltások árából simán kijön az ivartalanítás.


Amúgy milyen gazdi az, aki ivaros szukát és kant tart egyszerre és nem tudja őket különzárni? Ez lesz minden évben?


Ezek után meg szted elhiszem, h mindent fogod oltatni, féreghajtani és chippelni? Igen, chip nélkül NEM adhatod oda más embernek, a tövény írja elő!

2013. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a törvény sok mindent ír elő... nem hiszem hogy te be is tartod mindet... és akárki betartaná szóval....
2013. aug. 7. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!