Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fedeztetni szeretnem a yorkima...

Fedeztetni szeretnem a yorkimat de hiába tuzel, meg van dagadva a peraja, a kan egyáltalán nem érdeklődik iránta? Ez lehet hogy a kan hibája hogy nem kepes fedezni?

Figyelt kérdés
Nem fedezett meg a kan. De a szuka sem volt meg fedeztetve.
2013. aug. 7. 15:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Ne is legyen!


Áruld el nekem, miért olyan különleges ez a vérvonal, h tovább kelljen vinni?

2013. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
A kan ez esetben előrelátóbb, mint ti! Ne akard fedeztetni, így is nagyon sok a szaporított, génhibás, gyenge idegrendszerű yorki, főleg a menhelyeken! Inkább ivartalaníttasd szegényt!
2013. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Menhelyeken nem igazán van olyan yorki ami nem talál gazdira illetve nem azért szurettem, tenyeszszemleztettem, és vettem törzskonyvvel tenyesztesztesre hogy ivartalanittassam, úgyhogy kérlek csak az válaszoljon aki a kérdésre tudja a választ mert a többit nem tudom hasznos válaszként értékelni, csak haszontalankent.
2013. aug. 7. 16:17
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Fogadjunk: te becsületes kezdő tenyésztő vagy, ki van váltva a kennelnév meg minden és itt kérdezgetsz. Helló, én meg a Dalai Láma vagyok....
2013. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 sippara ***** válasza:
86%

Egy kérdésre válaszolj őszintén, és rohadjak meg, segítek:

Ha ezt a problémát sem sikerül megoldani, el tudnád nekem mondani, pontosan milyen szempontok alapján választottad ezt a kant a szukádhoz (akár bemásolhatod az összes genetikai anyagot, amit összeszedtél a két kutyáról és amik alapján úgy érzed, ez egy fajta állományát javító összeállítás).

2013. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom a legközelebbi kan,amiért nem kell sokat menni és a szuka tulajdonosa szerint szép.
2013. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

szerencsére a kan-nak több az esze :D :D


ha ezt se tudod jobb ha nem is csinálod,mert ROHADTÚL NEM ÉRTESZ HOZZÁ!

2013. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ezt nem találtad el a szuka hjch a kan 2 ország junior és 3 ország felnőtt ch- ja, de nem ezt szeretnem bizonygatni, ha senki nem tud válaszolni a kiírt kérdésre akkor ez van hiába betettem a szintet és 6- oson volt hétfőn másnapra jön ki mindig az eredmény de talán holnap mar sikerul.
2013. aug. 7. 16:52
 9/31 A kérdező kommentje:
És egyébként a hozzászólások alapján egyértelműen látszik hogy ki az aki csak hozzaszol hogy vmit beszolhssson és ki az akit érdekli is a dolog. De eddig sajnos egy hasznos válasz sem érkezett de nem baj megoldjuk e nélkül is.
2013. aug. 7. 16:56
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom akkor a győztes kan tulajdonosa tenyésztő.Miért nem tudja ő megoldani a problémát?

Vagy a szukád tenyésztőjétől miért nem kérsz tanácsot?

2013. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!