Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Számít/fontos hogy mikor...

Számít/fontos hogy mikor ivartalanítjuk?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy fogalmazzam értelmesen a kérdést, de azért megpróbálom. Ha nyáron ivartalaníttatom felnőtt szuka kutyámat (vastag a bundája) akkor az jó, vagy inkább hagyjam télre, mikor nincs annyira meleg? Szóval a lényeg tulajdonképpen az, hogy a hőmérséklet számít-e.
2013. aug. 7. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyáron a kutyák vedlenek, nincs vastag bundájuk. Különben meg úgyis leborotválják a hasát. Szerintem teljesen mindegy ha benti kutya.
2013. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


én azért várnám meg, hogy hűljön az idő, mert jóval előtte nem ihat, és lássuk be, most fontos nekik, hogy megfelelő mennyiségű vizet igyanak ebben a melegben.

2013. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első: Kinti kutya, és még csak most kezdte levedleni a vastag bundáját.

Második: Köszönöm a linket, el fogom olvasni. Egyébként igazad van, nem biztos hogy jó lenne neki a vízmegvonás.


Jöhetnek még válaszok, minden értelmest felpontozok.

2013. aug. 7. 20:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Télen meg nem tenne jót egy kutyának, hogy kint legyen felvágott hassal. Akkor?
2013. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem azt mondtam, hogy télen -.-' azt mondtam, hogyha lehűlt az idő. egész aug végén 20-24fokok lesznek, az tökéletesen jó..de még szeptember elején is akörül fog mozogni a hőmérséklet előreláthatólag..
2013. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nyáron a melegben egy friss, gyógyuló seb...Télen talán jobb.

De sokkal fontosabb, hogy mikor tüzelt utoljára? és mikorra várható a következő.

2013. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A tél azért nem olyan jó,mert nyirkos,latyakos.Jóbb a nyár,ha lemegy a kánikula,jobban tud szellőzni a seb,nem kell beengedni és a hideg időkre a szőre is visszanő a hasán.
2013. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Márciusban tüzelt utoljára.
2013. aug. 7. 23:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor pedig szeptember környékén újra fog. Én azt tanácsolom, hogy most kérjél időpontot, jövőhétre már jóidőket mondanak és vidd el, mielőtt újra tüzelni kezd.
2013. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is most kéne, nagyjából 2 héten belűl. Mivel rövidesen várható a tüzelés. Műtét előtt kb egy órával nem ajánlot hogy igyon. Mi reggelre kértük az időpontot, aznap a lakásba volt, és egy nedves rongyal törölgettem a száját hogy amennyire tudom megkönnyítsem a dolgát. Kb 3 órával a műtét után már ivott. Igaz először csak az ujjaimról nyalta le a vizet.
2013. aug. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!