Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség csivava szuka...

Mi a különbség csivava szuka és kan között?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, és nagyon gondolkozunk egy csivaván.

Nos én mindig úgy képzeltem el, hogy szukám lesz, és hogy azok bújósabbak, és ragaszkodóbbak.De anyukám azt mondta, hogy ő nem szeretné, hogyha tüzelési időszakban mindent szétkenne vérrel, így kant szeretne.Az lenne a kérdésem, hogy a kan és a szuka között mi a különbség? (belső) Mert nekem nagyon fontos, hogy ragaszkodó, é bújós legyen.JA és kibír suli időben egyedül 8 órát?És könnyű szobatisztaságra nevelni? és az egészsége milyen?A válaszokat előre is köszönöm!


2013. aug. 7. 21:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
egyébként ha csivi lesz, akkor sem szaporítótól vennénk, hanem tenyésztőtől, de én nem mondtam, hogy az lesz, én csak tapasztalatokat gyűjtők.Egyébként hozzáteszem, négyszer mentettünk meg kutyát menhelyről.
2013. aug. 8. 12:52
 12/19 anonim ***** válasza:
És azok hol vannak??
2013. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nos, az első, az akkor történt, amikor 1 éves voltam, csak sajnos meghalt, idős is volt, és valami betegsége is volt, azóta se tudom, hogy mi.Akkor hoztunk egy olyan kutyát amit nagyon csúnyán bántalmaztak, ő a nagypapámmal nagyon jóban volt, ő is szintén idős volt, amikor a nagypapám meghalt tavaly, pár hónappal később utána halt.Volt még egy kutyus, szegénykét verték seprűvel, nagyon félős volt, de mostanra már nagyon kis bátor kutyi lett, valójában akkor kertes házban laktunk, és nemrég költöztünk panelba, és neki borzalmas volt ez az egész, hogy 7 évig kint élt,és most egy ilyen bezárt térben, nyüszített stb stb, és akkor anyukám mondta, hogy ez állatkínzás már a részünkről és egy rokonhoz került, akinek van kertje, és még egy kutyája, aki mára már a legjobb barátja lett, szóval az egy kutya paradicsom.Múltkor mentünk meglátogatni, alig ismert meg, annyira szeret ott lenni, már szinte el is felejtett, és ez nekem annyira rossz volt, hogy azt mondtam, hogy megmentettem, és utána ez, pedig nálunk is jó dolga volt, de most teljesen elkényeztették.A akkor volt amíg anyukám hasában voltam, ő már akkor idős volt és beteg, csak azt akarták, hogy az utolsó pár hetében jó helyen legyen.Szóval igazából kettő volt az enyém,ÉS kettő mellett voltam még ott, de rájuk annyira nem emlékszem.De amíg anyukám volt beteg, akkor is mentettek kutyákat, akár, ha a nagypapám meglátott egyet az utcán hazavitte, vagy akárki más, és akkor is Anyu mondta volt pár menhely, ahonnan hoztak, csak az volt a baj, hogy mindig sírtak, és az összeset hazaakarták vinni.Anyu ezért is nem mer menhelyre menni, de ő is mondja, hogy onnan is hozhatnánk, csak hát Pamacskában jó nagyot csalódtam.Az a kutya aki nem ismert meg.
2013. aug. 8. 13:25
 14/19 A kérdező kommentje:
elnézést, azt kihagytam, hogy a negyedik volt akkor amikor anyu hasában voltam.
2013. aug. 8. 13:27
 15/19 A kérdező kommentje:
ja és nem beteg volt anyukám, hanem gyerek, elnézést.
2013. aug. 8. 13:28
 16/19 A kérdező kommentje:
Szóval valójában 2 volt úgy igazán az enyém!
2013. aug. 8. 13:29
 17/19 anonim ***** válasza:
osztálytársamnak fiú van és megdugta a kezét...
2013. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért hágta meg az otársad kezét,mert a kutya nincs megnevelve.És egyértelműen azt hiszi,hogy ő a falkavezér.


De elárulom,egy nőstény kutya is végez hágó mozdulatot,ha domináns és úgy gondolja,hogy ő a főnök...

2013. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
óóóóóóóóóóó
2013. aug. 9. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!