Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Golden Retriewer kiskutyám...

A Golden Retriewer kiskutyám mindig vicsorog ha simogatom, mi lehet a megoldás? (folyt. Lenn)

Figyelt kérdés
egy éves úgy fogadtuk örökbe menhelyről nagyon cuki de ha simogatom egy pár perc után nekiáll vicsorogni...most mit tegyek?
2013. aug. 7. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor fogadtátok örökbe? Általában hogyan viselkedsz vele? (séta, tréning stb)

Nem szokta félteni az ételét vagy a játékát?

2013. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

4 hónapos volt úgy találták meg az országuton és ő az első kutyám.

Séta kutyasuli rendszeresen van.

Viszont azt észrevettem hogy ha eldobom a labdát akkor visszajön de ha a lasztiért nyúlok elfut vele nem engedi elvenni

2013. aug. 8. 00:25
 3/7 A kérdező kommentje:
És mindig szeretettel bánunk vele (az egész család) és,ütni se ütöttem meg soha
2013. aug. 8. 00:33
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
de édes :) bocs. Szerintem beszélj hozzá simizés közben.
2013. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet csak idegen neki az érzés, rossz emlékei vannak a "simogatástól"

ez még visszamaradhatott a régi gazdájától, lehet, hogy azt csinálták vele, hogy kedveskedve magukhoz hívták és úgy ütötték/szídták vagy hasonlók hasonlók

2013. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

szerintem meg lehet hgy magát gondolja vezérnek. mert a szerencsétlen befogadott kiskölyköt nagy divat agyon bögyörgetni hiszen szeeegééénny.



főleg akkor tuti a dolog ha a kutyát olyan helyeken símogatod mint fej, nyak stb .


a falkavezérséggel hogy álltok? mellesleg kutyasuliban erre mit mondanak?

2013. aug. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Lehet hogy falkavezérnek hiszi magát...a kutyasuliban erre választ kapsz majd. Ugyanakkor főleg mentett kutyáknál vagy utcakutyáknál láttam hogy vicsorognak hízelgés közben. Gondolom valamilyen hibás beidegződés náluk. Az ilyen kutyát nem dominánsak, általában kifekszenek a gazda lábánál, megadóak, csak egyszerüen azt hiszik így kell kifejezni az örömüket. Járj utánna, hogy mi lehet.
2013. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!