Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek ebben az esetben?...

Mit tehetek ebben az esetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kiskutyát vásároltam az egyik hirdető oldalról, de amikor haza jöttünk kiderült hogy a kutya sajnos nem egészséges mint ahogyan azt az eladó meghirdette.Bejelentettem az oldalon hogy a hirdetésben nem valós dolgokat állított, tehetek még valamit ez ügyben hogy másokat ne verjen át?Vasárnap óta járunk állatorvoshoz, mert megy a hasa,valószínűleg gyomor és bél gyulladása van szegénynek, nálunk minőségi tápot kap, ezek után gondolom az eladónál ki tudja milyen moslékot kapott, ezért alakulhatott ki nála vagy ki tudja.Kérek mindenkit hogy ne kioktasson, meg beolvasson, hanem jóindulatú tanácsokat várok.Sajnos így jártunk, azon vagyunk hogy rendbe jöjjön a kis csöppség mihamarabb, nagyon aggódunk érte.Nem a pénzt sajnáljuk, de nem gondoltam volna hogy ilyen undorító módon egy állatban csak a pénzszerzés lehetőségét látja valaki.
2013. aug. 8. 08:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent tehetsz, sajnos. Esetleg fb oldalon is kiirhatod megosztást kérve. Állatvédő szervezeteknek jelentheted hogy szerinted nem megfelelően tartják a kutyákat és szaporítanak. Esetleg a NAV-nál is bejelentheted hogy vettél kutyát de nem adtak számlát.
2013. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Imola Ágnes ***** válasza:
36%
Szerintem ahol csak tudod tedd közzé a neten a hirdető személyét, figyelj, hogy csak valós dolgokat állíts, ne legyen alaptalan rágalmazás. A kutyának valószívüleg parvovírusa van, ez egy gyakori kölyökkori betegség, nem a rossz kaja, hanem a táp okozza. Szerintem kezd azzal, hogy itt közzéteszed a hírdető személyét, lehessen terjeszteni. Ha az a hírdető cég volt, akkor fogyasztóvédelemnél tehetsz feljelentést. A kutyád remélem túléli...
2013. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

De, sajnos igen, egy állatban csak a pénzszerzést látják. :(


Jobbulást a kutyusnak!

2013. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Bocsi, nem a rossz kaja, hanem vírus okozza:)
2013. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
A parvót nem a táp okozza!
2013. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nincs facebook-om.A nevét nem tudom mert nincs kiírva, amikor találkoztunk azt mondta hogy Tibor, de hát ugye ki tudja ezek után hogy az is igaz e.Egyedül a telefonszáma van meg.
2013. aug. 8. 09:02
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem parvó, mert nem véres a széklete és nem hányt, az állatorvos mondta.
2013. aug. 8. 09:03
 8/36 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Keress rá a telefonszámra a googleban. lehet kiad még pár hirdetést
2013. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Abból nem lesz bajom ha kirakom ide a hirdetést???Tényleg beteg, nem egészséges.Bolhás volt, férges, ugye ezek már kezelve lettek.
2013. aug. 8. 09:05
 10/36 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha gondolod köld el nekem, kiteszem én... nem lesz belőle gond, ha valós dolgokat állítassz.
2013. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!