Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita kérdések?

Akita kérdések?

Figyelt kérdés

nagyon megtetszett ez a fajta, már találkoztam párral, és viselkedésileg megfogott.

viszont van néhány kérdésem, ami kizárná az akitát. :(

-lehet tartani lakásban? napi 3-3.5 óra mozgást tudok neki biztosítani, ha több a szabadidőm, akkor nagyobb túrák is lennének + kutyafuttató, stb

-mennyibe kerül nagyjából a havi eltartása?


2013. aug. 8. 11:34
 1/7 Linduli ***** válasza:
46%
Hát nekem van egy barátom aninek 2 alitája is van és kb évente 50 000 forint megy el egy kutyára
2013. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Linduli ***** válasza:
* akitája
2013. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak 50 ezer? Az még nem is sok. Nekünk 3 hónap alatt elmegy annyi egy kutyára.


Igen, lehet tartani lakásban, ha megfelelően van mozgatva és foglalkozva vele.

2013. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az évi 50.000 sok ? :D csak mert nekem csak az etetés évente min 150...
2013. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem túl embercentrikus kutyák, hachiko ide vagy oda. nagyon nagyon sokat kell vele foglalkozni ahhoz, hogy tényleg figyeljen rád és engedelmeskedjen. lehet lakásban tartani persze, de én nem tenném. nagyon durván vedlik és nem feltétlenül jóillatú a szőre. ja ezt úgy mondom, hogy akitánk volt és imádtam.
2013. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja igen, mi gyerekek voltunk, mikor hozzánk került. abszolút nem az a típusú kutya, aki elfogad kislányokat falkavezérként.
2013. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tartanám lakásban,az enyém az udvaron van és emellett minden nap viszem sétálni,hétvégén pedig túrázni a hegyekbe.Nagyon energikus,okos,hűséges és önfejű kutya.

Az én kutyusom havi 16.000 forintban van.12.000 forint a szárazkaja, kb. 4000 a konzerv és még mellette házikosztot is kap.

2013. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!