Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék állatbarát albérlet...

Hol tudnék állatbarát albérletet nézni?

Figyelt kérdés

Egy Am pitbull terrierem van egy szocializált szobatiszta nagyon jo fej kan kutyus,még a kanokkal is jól kijön, sajnos az emberek előítéletei miatt nem nagyon tudunk albérletet találni, pedig amikor sétáltatom odajön valaki h had simogassa meg... és megkérdezi,h annyira szép milyen fajta?...hát akkor egyből elhúzza a kezét a fajtája hallatára...na ebből van elegem...


Igényes albérletet keresek és én fizetnék 3 havi kaukciót is.

Kérlek, ha tudtok ilyen állatbarát albérlős oldalt, akkor írjatok.


Nagyon köszönöm!



2013. aug. 8. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt szokott lenni:

[link]

2013. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mondd azt, hogy stafford, azt vagy nem ismerik, vagy hát minimum jobban hangzik, mint a pit.

Egyébként csak kitartóan kell keresni, és fogsz találni kutyás albit. A miénkben kaukázusi is lakott előttünk, az sem olyan tipikus albérletbe engedős fajta.

2013. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Valletta ***** válasza:
100%
Az alberlet.hu-n van "háziállat jöhet" szűrő. Aztán ha kérdezik, hogy milyen fajta, azt kell mondani, hogy közepes testű, rövidszőrű, szobatiszta keverék, mert ugye a "nagy nem való lakásba", a "hosszú szőrű hullajtja a szőrét", a pit bull meg "gyilkos". Csak okosan kell kommunikálni, sok sikert!
2013. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én apródon is találtam már ilyet. Rengetegszer kaptam meg azt, hogy "hááááát, nem szeretném" és sokadik alkalomra már vissza szóltam, hogy nem magának lesz a kutya. :D

De ha tudsz telefonálgatni, akkor kérdezd meg minél több lakásnál. Sokan nem írják bele a hirdetésbe.

De tény, hogy Magyarországon nehéz kutyás albit találni, még kicsi kutyával is.

2013. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan akarják kiadni lakásukat, házukat, házrészüket.

Valamit "adniuk" kell, hogy őket válaszd.

Én pl. rotival vagyok albérletben (ja, meg van egy cic is)

Egy udvaron van 2 lakás.

A szomszéd fontolgatja, hogy elköltözik, és a tulaj mondta, hogy csak és kizárólag olyan ember jöhet ide, aki nekünk is megfelel (a közös kert, és a kutya miatt), ezért esetleg ha úgy alakul, akkor szívesen várunk. :)

2013. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat!


Találtunk albérletet szerencsére a XIV. kerületben alacsony fenntartással és kutyus is jöhet,közös kertel, korrekt kutyás főbérlővel és még szép is, nagyon örülünk neki.

Szerencsére magánszemély és nem ingatlanos.

Jófogáson találtam. :)

További szép napot mindenkinek!

2013. aug. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!