Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten szép zöldterület...

Budapesten szép zöldterület ahol lehet a kutyát póráz nélkül sétáltatni?

Figyelt kérdés
Tudtok valami szép területet XI. kerület és környékén ahol a kutyámmal póráz nélkül tudok futkározni és játszani? Behívható, rendes kutya, de itt ahol lakom nagy az autós forgalom és nincs nagy zöldterület. Gellérthegyet szeretjük, de valami újdonság új ingerekkel jól jönne. Ötletek?

2013. aug. 8. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Budapesten sehol nem lehet kutyát elengedve sétáltatni. Ez alól az egyetlen kívétel ha jól tudom az a normafa..
2013. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan sehol nem lehet, max a futtatókban. Nálunk közel a Duna és a parton szoktuk elengedni, vagy a bérházak mögötti parkokban. Vagy kb. 15 percre van egy nagy bevásárló központ, mellette zöld terület. Tegnap este oda vittük ki, mert akkor már nem jártak arra kocsik, csak elvétve 1-2.
2013. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi még a feneketlen tóhoz, a Hamzsabégi úthoz (Fehétvári és Bartók Béla közti szakasza) és az Info parkhoz szoktunk menni.

Illet kint Kelenföld-Budafok határán állítólag vannak nagyon jó zöld területek, tó is meg minden. 41-es villamossal kell menni majdnem végig. Valami lovarda van arra. De még nem voltam ott, csak hallottam.

2013. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te meg még válaszolgatsz Csilla? :D Azt hittem már nem vagy gépnél. :P
2013. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
A Kopaszi gát hátsó bejáratánál, a Hengermalom utcáról nyílik egy nagyobb terület, ami kutyafuttató. Tiszta, rendezett terület, lehet úsztatni is.
2013. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tippeket! Jöhetnek még ötletek :)
2013. aug. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!