Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit (nem) csináltok a...

Ti mit (nem) csináltok a kutyátokkal ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Az én kutyusom nagyon nehezen bírja, úgyhogy azt csináljuk, hogy kora hajnalban és este megyünk el sétálni/futni, dél körül pedig, mikor tényleg kibírhatatlan hőség van és nagyon tűz a nap, beengedem a házba. Egyébként meg minden nap leviszem fürdeni a közeli tóba, hagyom többet pihenni, és még jégkrémet is készítettem neki:) Ti hogyan élitek túl az idei meleg nyarat? Miket szoktatok csinálni, és miket nem? Tudtok valami tippet adni?

2013. aug. 8. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor semmit sem csinálok vele. Egész nap a pincében alszik – ott van a leghidegebb. Napközben hagyom pihenni és mindig van előtte jó adag friss víz – nem csak iszik, hanem fürdik is benne. Csak úgy magától. Nagyon aranyos. :-)Séta/játék szigorúan kora reggel, és/vagy késő este.
2013. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Valletta ***** válasza:
100%
Olyan nagyon semmit nem csinálok, még nekem sincs kedvem megmozdulni, pedig lenne dolgom, nem hogy nekik, csak döglenek a járólapon, nem igényelnek semmilyen foglalkoztatást. Este 11 körül felélednek, játszanak, kicsit tanulunk, séta, etetés, ennyi.
2013. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap döglik az árnyékban vagy a pincelejáróban.Este 8 után egy rövid séta,van hogy kimarad mert egyszerűen nem akar mozogni.Utána vacsora,kicsit bóklászik majd ismételten ledöglik valahova.


Ha jobb idő van (20-25fok) akkor persze sétálunk,túrázunk,játszunk...de ilyen időben nem lehet..:S

2013. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Max. lemegyünk fürdeni a tóra, azon kivül semmit. Talán a napi futások, tréningek nekem jobban hiányoznak mint nekik:)))
2013. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi általában vagy reggel és/vagy este sétálunk. Mikor ilyen meleg van, mint ma, akkor benn vannak úgy 11-től este 7-8ig. Vagy van séta este vagy nincs. Ha este is meleg van és nincs séta, akkor locsolok, ő meg játszik a vízzel, a másik pihen, szimatol kinn. ha nincs túl meleg, akkor van egy kis apportozás, vagy mikor mi. De van, hogy semmi, mert melegem van, fáradt vagyok, stb.
2013. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk simán megvan a napi 3 óra séta. reggel fél7kor kb 24 fok van, visszaérünk 8ra, az még kibírható. este meg 8-9 körül indulunk el. ő szobakutya és muszáj. nem mondhatom, hogy fáradt vagyok.
2013. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) És igen, szerintem pihenni a legjobb ilyen melegben:D
2013. aug. 9. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám egész nap fekszik a teraszon.Evésen kívül nem csinál semmit.Meg persze minden nap megfürdetjük,bár nem igazán szereti. :)
2013. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!