Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 13éves palotapincsi...

Van egy 13éves palotapincsi szuka kutyám. Pár napja egyfolytába bújkál:ágy alá, wc mögé, cipős szekrénybe, virágok közé néha nyüszit és remeg. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Megijedt valamitől?
2009. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Úristen. És az nem jutott eszedbe hogy ne a gép előtt üldögélj, hanem szépen elsétálj vele az állatorvoshoz?!
2009. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nagymamám öreg kutyája haldoklott, utólag mesélték, hogy elbújt mindenhová. Azt mondta az orvos annó a nagymamámnak, hogy valószínüleg végelgyengülés és azért bújt el asztal alá, meg mindenhova, mert egyedül akart szenvedni és nyugodtan akart meghalni és ösztönösen elbújnak, ha érzik, hogy közeleg a halál...
2009. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
kedves utolsó!az eszedbe sem jutott h nem olyan vészes?és tőlünk kér segítséget?mert szereti a kutyusát?ha!de mondjuk télleg vidd el állatdokihoz :)
2009. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
utolsó vagyok!16:52-esnek üzentem
2009. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutya beteg!!! Azonnal orvoshoz! A kutyák haláluk előtt is ezt csinálják: ne akarnak más előtt mehgalni.
2009. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 éves kutyámnál az áttétes rákbetegség egyetlen tünete az volt,hogy halála előtt 2-3 héttel mindig hazaszökött a térről.

Nem is gondoltuk,hogy baj van,evett,játszott,minden normális volt.Egy reggel rosszul lett,pár óra múlva nem élt.

Az ilyen változás mindig fontos jel,komolyan kell venni!

2009. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16:52 vagyok. Nem akartam senkit sem ijesztgetni, csak elmeséltem az én tapasztalatomat :S Persze ez nem azt jelenti, hogy a kérdező kutyája is nagy bajban van, de nekem a kutya bújkálásval ez az egyetlen tapasztalatom :S
2009. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
00:20 as vagyok, én nem is a 16:52-es vagyok, hanem a 17:00-ás, akkor bocsi :D:D:D:D kaotikus ez a ki hánykor írt és mit :D:D
2009. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!