Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 40 fokban kiraktam a 6,5hóna...

A 40 fokban kiraktam a 6,5hónapos szuka német juhászkutyámnak a régi gyermekmedencém. Lehet valami baja? (Többi Lent)

Figyelt kérdés
hideg kúti vizel töltöttem fel elég hideg volt , mikor végeztem észbe se kaptam a kutyám bele ugrott és fürdött benne legalább 5 percig ,majd többször bele ugrált. Megfázhatott ? így van az a mikor az ember jót akar és pont az ellenkezőjét éri el :((( mire figyeljek az elkövetkező napokban ha megfázott volna ? Köszönöm a válaszokat !
2013. aug. 8. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:
ugye azért hideggel töltöttem fel mert gondoltam gyorsan felmelegedik ebben a nagy melegben.
2013. aug. 8. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz nyugi. Vastag tömött bundája van. Egyébként vannak kutyák akik télen is szivesen fűrdenek, úsznak. Ha esetleg azt hallod hogy köhög, vagy megváltozik a viselkedése akkor vidd el dokihoz.
2013. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Durva lenne, ha ettől megfázna :)

A barátnőm golden retrievere télen, a legnagyobb hidegben is nem egyszer belegázolt a mellettünk lévő patakba, és soha nem volt baja.

2013. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:
Ha fázna, nem pancsolt volna. Élvezte a vizet. Semmi baja!
2013. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!