Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frappáns név Westie szukának?

Frappáns név Westie szukának?

Figyelt kérdés
Most kaptam a szüleimtől egy 8 hetes Westie szuka kutyát, még nem adtam neki nevet mert meglepetés volt és nem készültem fel rá,teljesen tanácstalan vagyok, de valami frappáns névre gondoltam, a Lili, Mimi, Csini, stb. nevek nem jönnek be, ezért kérném a segítségeteket.
2009. okt. 26. 18:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

a szomszédom kutyáját hívják kókusznak, szerintem elég gyakori név. valami olyan nevet találj ki, amit lehet jól becézni. az én kutyámat tappancsnak hívják, de tapcsinak becézem, és így még senkit se hallottam, hogy hívta volna a kutyáját.:):D

amúgy szerintem a lilu jó név, de az is gyakori, én még dídónak akartam hívni az enyémet, de még jó név lehet zoé is szerintem az is szép és itt is úgy hívnak egy westiet.

2009. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
77%
Szomszédban van két westie, őket úgy hívják, hogy Netti és Amina.
2009. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
hívd Kirának ( japánul: Gyilkos :D ) szerintem nagyon aranyos név egy ilyen kis kutyának :D
2009. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
20:07-es válaszadónak írnám,hogy a gyilkos japánul: Kiraa,a Kira azt jelenti,finom textil anyag vagy vmi hasonló.De köszönöm a tájékoztatást! További szép estét! :)
2009. okt. 26. 20:43
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha rám halgatsz, megvárod, amíg meglesz a kutya, és akkor amikor először látod, akkor adj neki nevet, azt ami esezdbe jut. Ne más adjon nevet a te kutyádnak. A különböző fantázia nevek szerintem nevetségesek, és a kisebbség szokta használni, ami szánalmas (Jessica, Kira, stb, stb.)
2009. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Megvan a kutya,ma kaptam születésnapomra.Sok szép nevet írtak ide,amik tetszenek.A Kókusz nagyon bejön,de nekem kicsit fiúsnak tűnik.De utólagosan is köszönöm a neveket mindenkinek a Kiraa,elgondolkodtatott,hiszen senki nem fogja érteni itt Magyarországon! :D

Azért még várok ötleteket.

2009. okt. 26. 21:14
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

Merci

Porshe

Alma

Narancs

Gomi

Püli :)

2009. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
Raven, Szikra, Vanda, Rumli, Frida, Briós, Pizsi, Bütyök :) Én vmi különlegeset adnék, nem ilyen tömegneveket. Az én kutyámat Mangónak hívják :)
2009. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%

szia

az én westiemet Zoé-nak hívják:)

de ha lesz másik: azt biztos Kókusznak fogom hívni vagy angol "melléknevek": windy,speed,cheerful....

2009. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ami még nagyon édes, az a Happy :) :)
2009. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!