Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vittem séltátani kutyámat...

Princo1310 kérdése:

Ma vittem séltátani kutyámat (Amstaff) és elment melette egy bicikli aminek a pedálja megütötte és megilyedt, haza jöttünk és a nyakán egy dudor van olyan mitnha görcs lenne nemtudom mi lehet az?! Lehet hogy a bicikli pont megütötte volna?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy mi???


elment mellette egy bicikli ami megütötte??? hát ne haragudj de én ezt nem hiszem el....

na de úgyse ezen van a lényeg.


szépen megfogod a kutyádat és elviszed a orvoshoz, innen mi nem tudjuk megnézni se, diagnosztizálni se, gyógyítani se.

2013. aug. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kapott oda oltást az elmúlt 2-3 hétben?
2013. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem lesz semmi gáz, de azért vidd el orvoshoz! :) A biciklist amúgy jól le kellett volna ütni, hogy ilyen figyelmetlen volt, de te is figyelj oda!
2013. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kapott oltást nemtudom milehet, azt meg hogy nem hiszed el hogy egy kislány elment melette kerékpárral olyan közel vagy valami megüthette amit énse tudom hogy mi,de meg is ilyedt akkor ez van.
2013. aug. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!