Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az miért baj ha a kutya ugrál...

Az miért baj ha a kutya ugrál rám mikor hazaérek és én megsimogatom?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 08:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
akkor te terrorizáld nyugodtan a kutyádat mindenféle szabállyal, ne hagyj neki egy perc nyugtot se, a mieink meg boldogan ugrálnak!!!:) mert mi igy szeretjük!!! Pont.
2013. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy nem rám ugrál, mert azt én se tűröm, hanem örömében ugrál ha meglát, de közben nem ér hozzám. Ha nem neveltem volna meg, akkor persze rám ugrálna, hiszen eleinte ő is ezzel próbálkozott. Amúgy tudom, hogy domináns a kutyám, de mégis tartja velem szemben a távolságot, mert ismeri az általam húzott határokat amiket nem is szeg meg. Szerintem az a lényeg, hogy minden gazdi legyen tisztában azzal, hogy mi az ami neki még belefér és képes legyen elérni, hogy a kutyája betartsa a szabályokat. Ha neki jó, hogy pattog, akkor pattogjon, csak ne rajtam és ne is más emberen.
2013. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

bizony vannak gazdik akik elnézik,sőt szeretik amikor a kutyusuk ugrabugrál rájuk ,mert az olyan aranyos :)

na ,ők azok akik .....:)

vajon ,ha a kutyájuk 40-50 kg akkor is hagyják ??????

valószínűleg ! de nem is viszik őket sétálni:)

és nem viszik őket kutyák és emberek közé:)

a jól nevelt !!!!!- boldog kutya soha nem ugrál !! :)

a rosszul nevelt boldog kutya ugrál!

2013. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!