Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veletek is volt már ilyen?

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

10 éve, hogy kutyát szeretnék most kaptam is egyet előtte panelban tartották és nem szeret kint lenni az udvaron, beengedem a meleg miatt de egész este sír kint úgy érzem nem tudok vele úgy foglalkozni ahogy kéne.

Ajándékozzam el vagy mit csináljak?


2013. aug. 9. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is évekig vágytam kutyára, de nem azért, hogy kertitörpének használjam -.-
2013. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire akartál kutyát,akkor miért nem foglalkozol vele?


A sírás attól is függ,hogy mióta van nálatok.Lehet,nem szokta meg még a helyet.Viszont ha eddig panelben volt,és a mérete indokolja,akkor neked is lehet,hogy még most bent kéne tartanod.Vagy hagynod,hogy ki-be járkáljon.


Ha annyira akartál kutyát,miért hátrálsz meg az első gondnál?

2013. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az első pár napban az elválasztás után a kiskutyák sírnak. Gondolj bele, mekkora trauma ez nekik, kb. mintha egy 5éves gyereket vennének el a szüleitől. Én ezt úgy "szoktam" kiküszöbölni, hogy a lehető legközelebb vagyok hozzá (alkalmasint hálózsákban, összebújva, vagy legalább az ágyam mellé tett kosárban simogatom). Az ember közelsége kicsit megnyugtatja, és gyorsabban is kialakul a kötődés.

Egy kiskutyát én semmiképp nem hagynék magára éjjelre az udvaron.

Este fáraszd el jól, mikor már hűvös van, üsse ki magát sok játékkal, akkor nyugodtabban alszik.

2013. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1 és fél éves három hete van nálam szüleim nem engedik h bent legyen ( a nagy meleg miatt rátudtem venni őket de aztmondják h amin nem lesz ilyen meleg ki kell mennie)
2013. aug. 9. 11:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Felelőtlen dolog volt olyan kutyát beválalni aki eddig lakásban lakott, majd kirakni a kertbe. Eleve tudnotok kellett volna hogy nem akarjátok lakásban tartani, és ennek megfelelőt választani menhelyről. Nem elég hogy kiszakították a megszokott életéből, a megszokot emberek közűl még a lakás biztonságát, védetségét is elvesztette. Milyen fajta? Egyébként lehet hogy jobb lenne ha másik gazdit keresnél neki, ha ez egyáltalán eszedbe jutott az számomra azt jelenti nem feltétlenűl kell neked ez a kutya.
2013. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
velem még nem volt ilyen, mi mérlegeltünk, hogy mit engedhetünk meg magunknak árban és gondozásban is és úgy választottunk kutyát. Számításba vettük, mennyit tudunk szentelni a mozgás igényének, mennyit tudunk törődni a szőrével de legelőször a tartásán gondolkodtunk el, hogy kinti vagy benti kutyát szeretnénk. Felelőtlenek voltatok, ahhoz képest, hogy milyen rég óta szeretnél kutyát nagyon sok mindent nem vettetek számításba. Ezt a kutyust ajándékozzátok el, é legközelebb csak felnőtt fejjel akarj kutyát és megfontoltan válassz
2013. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem nehenlyről hoztuk netre tették fel de mikor értementünk csak akkor mondták, hogy panelban tartották
2013. aug. 9. 14:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mentség, nem kellett volna elhozni. Tégy neki egy szivességet és kerss neki egy normális gazdit.
2013. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tudod már csak az a bökkenő, hogy azt nem tudhatom, hogy aki kapná jobb lenne-e lehet még rosszabbul bánna vele
2013. aug. 9. 15:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Az is a TE felelősséged,hogy rendes gazdát találj neki.


Mégis mit vártatok,kiszakították a környezetéből és még ki is rakták az udvarra egyedül..és szerinted örülnie kéne a kutyának??

2013. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!