Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann vagy egy Kuvasz...

Dobermann vagy egy Kuvasz erősebb?

Figyelt kérdés

Szóval közelharcban a dobermannom lenyomná a szomszéd kuvaszt?

Kan mindkét fajta..


2013. aug. 9. 21:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
66%
Hát azt mi honnan tudjuk????
2013. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Menny át a szomszédba és kérdezd meg vagy hívd fel a tudakozót :D köszi xD drága értelmes 2lábú arra céloztam hogy vérmérséklete összehasonlítva a két kutyának milyen, illetve melyik testfelépítése, kitartása, harapása, fájdalomtürése erősebb (mindkét fajta jol edzett).

Példának okáért: elviszem a dobimat sétálni, a keritésen kiugrik egy kuvaszka és egyből spurizzak a legközelebbi fára mert a dobimból vacsi lesz vagy maradjak a földön és olvassak ujságot és adjak egy utcso kenetet a kuvaszkának miutána a dobikám kifilézte ;) :P cupp

2013. aug. 9. 21:40
 3/51 anonim ***** válasza:
51%

Te kis vicces :))

Ha kiugrik egy kuvaszka a kerítésen, a gazdának, vagyis neked a kötelességed elhárítani, ha támad. Normális ember nem hagyja verekedni semmilyen okból a féltett kutyáját.

2013. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

UI.:AZ ÉRTELMES KÉRDÉSEMRE ÉRTELMES VÁLASZT VÁROK!!!!!!!

(gyengébbek kedvéért akinek csivavája meg egyéb herkentyükéje van az inkább tegye tisztába blökikéjét ) kösziköszi :D

2013. aug. 9. 21:55
 5/51 A kérdező kommentje:
Jajj el is felejtettem én hülye, a dobikámat fogom a hátikámra csaatom és vele mászok a fa legtetejére, netalántán ha a kuvaszka elrágná a fa alját én nagyobbat essek de a dobimnak semmi baja nem lesz mert rámesik. De van egy másik verzió ahonnan a kuvaszka kiugrott oda ugrok a dobimmal hátha kuvaszka nem mer utánam jönni :) :D
2013. aug. 9. 22:01
 6/51 anonim ***** válasza:
69%
Ritka h.ülye ember vagy te. Ez csak vicc. Ha úgy adódna illene tudni elzavarni a kutyákat egymástól. amúgy egy jó nagy kuvasz ha elkapja a dobit, hát szerintem a kuvasz erősebb, nehezebb
2013. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
93%

Neked kellene valamit szedni. Pl egy kis nyugitabit.

Csak megnyugtatásul: A kuvasz secperc alatt megvacsizná a dobit. Ok: A kuvasz szőrös, nagydarab állat. A dobi pedig vékony bőrű, lényegesen könnyebb felépítésű.

Szóval, gyakorold csak azt a fára mászást.

2013. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
90%
A kuvasz tömegesebb, erősebb csontozatú, erősebb harapású és keményebb, szívósabb fajta. A doberman valamivel gyorsabb.
2013. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

Ahogy így olvastam a vakerod Sztyúi Griffin magyar hangjával szólt a fejemben valamiért, de talán azért mert az fogalmaz így ahogy te :D

És igen kedves, nagyon sürgősen tanulj meg fára mászni ha nem akarsz kellemetlen élményeket szerezni a kuvasztól, a két kutya nincs egy súly csoportban.

2013. aug. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Sztyúii :D hahi :D ökörpörkölt :) hmm ezért jó hogy van még egy bernáthegyim, egy labradorom és egy staffim :D amúgy miután megint baromságok..at irnátok csak közlőm kiváncsi voltam hogyha egyedül kéne a dobival menni akkor mi is történhetne. :) köszii a drágalátos válaszaitokat :) kopp mégse kell fára másznom ;)
2013. aug. 10. 07:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!