Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell ilyen helyzetben tenni?

Mit kell ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a szomszéd utcából esténként egy nagy németjuhász önsétáltatásba kezd. Ha egyedül lennék, még nem volna baj, de borzasztóan féltem a vadászgörényemet. A kutya nem tudom kié lehet, de nagyon félek, hogy egyszer rátámad a görényemre. Mit lehet tenni? Ilyenkor be lehet szólni valahova? Hiszen a kutyának van gazdája,látszik rajta, hogy ápolt. Azt sem szeretném, hogy a kutyának baja legyen. (Van egy-két furcsa szomszédunk) De leginkább magunkat féltem, hiszen csak egy kutya....annyi rosszat hallani erről a fajtáról.

2013. aug. 10. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szólsz a rendőrségnek,hívnak 1 állatorvost,ha van benne chip akk leolvassák h kié és megbüntetik a kedves gazdit,ha nincs benne,akkor meg menhelyre viszik.

Esetleg megkeresheted a gazdáját és elmagyarázhatod neki a dolgot,de ezekben az esetekben szerintem ez fölösleges,mert még ő lesz felháborodva...

2013. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Falun lakok, nem szeretnék bárkivel is vitába bonyoldni. Dunsztom sincs ki lehet a tulajdonos, csak onnan tudom, hogy a szomswzéd utcából való, hogy arról jön és arra is távozik. Mennyire agresszív fajta ez? Mármint kb mire számítsak?
2013. aug. 10. 12:13
 3/9 A kérdező kommentje:

*szomszéd (elnézést)

Nem értek a kutyákhoz, bocsi ha butaságot kérdezek.

2013. aug. 10. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak kedves és aranyos, jól szocializált német juhászok, és vannak a neveletlenek, akikkel nem foglalkoznak. Na ők agresszívak.
2013. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem vigyél magaddal egy táskát amibe belefér a görényed és mikor meglátod a kutyát belerakod :)csak egyszerűbb a görénnyel kezdeni valamit mint egy idegen kutyával
2013. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát valószínűleg, ha kutyám lenne az lehet megértetné magát vele. De egy görény legtöbb kutyából a rosszat hozza ki. Még szerencsére nem találkoztunk kutyával, de szeretném is elkerülni.
2013. aug. 10. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy kis felderítő séta a környéken? Talán meglátod valamelyik háznál. Akkor gazdával első körben megbeszélés, hogy önsétáltat a kutya. Ha vállrándítás a válasz, akkor beígérni közjegyzőt, pénzbüntetést. Sajnos,Úgy nehéz lesz megoldani, hogy ne lépj a gazda tyúkszemére.
2013. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ma este kilesem, hátha látom megint. Azért reménykedek benne, hogy nem.
2013. aug. 10. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mire jutottál. :D
2013. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!