Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsit undi kérdés, tüzeléssel...

Kicsit undi kérdés, tüzeléssel kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Miért nyalja fel a kutyám a földről a vérét?:S Ezt a többi kutya is így csinálja? Rászólok olyankor, és fel is takarítom reggel-este, dehát csak nem mehetek törlőronggyal egész nap a kutya után, h ahova ül, feltöröljem a helyét rögtön... És akkor ha épp nem törlöm fel rögtön felnyalja... Miért csinálja ezt? Nagyon undi.

2013. aug. 10. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutya feltakarítja maga utána a vért. Magukról is lenyalogatják, és a földről is.

Ivartalaníttasd, és meg lesz oldva a dolog.

2013. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zoey28 ***** válasza:
100%
Tegyél rá tüzelőbugyit és akkor nem tudja majd felnyalni.az enyém is "felpucolt " maga után nincs ebben semmi különös.
2013. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
100%
Rendes kutya eltünteti a nyomát. Később, ha rutinosabb lesz, a földre sem csöpög. A kutyák elég sok számunkra undorító dolgot csinálnak. Látnád, mikor elléskor megeszik a méhlepényt! Én el szoktam gondolkodni, hogy hova hányjak.
2013. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem neki, hogy a sajátom felpucol maga után és nem nekem kell óránként felmosni 1-1 pontot. Volt, hogy én szóltam neki, hogy otthagyott valamit, szerintem ebben semmi undorító nincs. Alapból is nyalják magukat, akkor ez mért lenne undorítóbb, mint az, hogy nyalja a punciját?
2013. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!