Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám magam túl tenni...

Hogyan tudnám magam túl tenni rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok,ma reggel elpusztult bessie,a 13 éves skótjuhászom,akivel majdnem eggyüt voltam egész életemben,nagyon hiányzik majd meg szakad a szívem,2 percenként kerülget a sírásroham,eddig egész életemben nem sírtam ennyit,kérlek segítsetek,köszönöm előre a válaszokat!

16/f


2013. aug. 10. 16:53
 1/5 ivcs ***** válasza:
100%
nekem is meghalt januárban a kutyám, és nekem nem segített semmi, csak az idő...
2013. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Kosd le magad...tanulj meg sutni, kotni ilyenek. Ha az interneten talalsz vmi kutyasat....egyebkent velem is ez volt. Egy evvel ezelott, csak cica feleben.
2013. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én 12 éves voltam, amikor meghalt a kutyánk, Alex. Egy idősek voltunk, amikor én születtem, akkor került hozzánk. Imádta az egész család, nagyon sokat sírtunk, mikor meghalt. Nekünk az idő segített. Most még nagyon rossz, tudom, de 1-2 hét és már nem sírsz állandóan, csak ha ránézel a helyére, várod, mikor ugat örömében ha hazaérsz... Nagyon rossz tud lenni, de idővel kicsit enyhül a fájdalom.

Először gondold végig a szép emlékeket, sírd ki magad.. :( Majd próbálj elmenni hazulról, barátaiddal, kapcsolj ki kicsit.. Ha hazamész, sem lesz könnyebb, de gondolj arra, hogy mindig veled van, és büszkén néz le rád a mennyekből! Szeretni fog téged mindig!


Mi egy év után hazahoztuk a Cirmit, aki nem rég halt meg :'( Ajánlom neked is, hogy egy másik kisállatot szerezz be egy idő múlva.. Én állítom, hogy Alex lelke visszaszállt a Cirmiébe, bár nem hiszek a lélekvándorlásba! De akkor is kis vidámságot hoz az életedbe, mikor már könnyebb kicsit!


Nyugodj meg, mert Bessie sem szereti, ha szomorú a gazdi! :(

2013. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám még szeptemberben halt meg, nagyon-nagyon szerettem! mindig hiányozni fog, de az idő tényleg segít. Próbáld lefoglalni magad, nézz filmet, találkozz a barátaiddal, menj el futni..
2013. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Sehogy, ez természetes. Nekem 3 éve halt meg az első kutyám, még ma is szinte minden nap sírok, ha a kertnek abba a sarkába megyek, ahol el vannak temetve. Nem 2 percenként, de sírni fogsz még sokáig.
2013. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!