Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb és a legjobbak...

Mi a legjobb és a legjobbak közül a legolcsobb és leghosszabban tartó bolha és kúllancsírtó szer?

Figyelt kérdés
Bernáthegyi, labrador, dobberman, és staffi kutyusrol van szó.. A súly miatt írtam le. Illetve van olyan ami egy teljes évig tart? Mennyibe kerül?
2013. aug. 10. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
foresto a leghosszabb(hét hónap) de ár/érték arányban azt hiszem a scalibor(6hónap) éri meg a legjobban.
2013. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én a kiltixet tudnám ajánlani ,mi ezt használjuk már egy éve és eddig semmi kullancs nem volt a kutyámban , egyik ismerősöm kutyája is labrador és egy staffi ők is ezt használják és megvannak elégedve .... mi 4000 körül rendeltük a netről és 7 hónapig hatásos .


De van ilyen ultrahangos medál is az 1 évig jó mi azt is kipróbáltuk akkor sem volt benne kullancs pedig sokszor mászkálunk erdőbe .. Tickless Baby az a neve amit mi használtunk .

2013. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:

Választani kellene, hogy mi a fontos. Olcsó legyen, hosszantartó vagy jó. :)

Én kipróbáltam mindenféléket, de egyedül az advantix vált be. Viszont nem olcsó és csak 1 hónapig hatásos.

2013. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legjobbak a nyakörvek,mert nincs velük macera,fél évig jók és olcsóbb,mint a cseppentős szerek.A kiltix jó,a scalibor nem jó a bolhára csak kullancs meg lepkeszúnyogok ellen.
2013. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, árat irnátok ha megkérlek titeket?! 4kutyának összesen huzos megvenni havi 70kilo táp +jutalomfalatkát mellett.. DE hosszutávon szeretném őket védeni a bogaraktól.
2013. aug. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!