Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan egy videóját...

Cesar Millan egy videóját keresem!?

Figyelt kérdés
Azt a videót keresem, amiben egy kutyát arra nevelnek, hogy ne bántsa a kisebb állatokat! Ez a kutya állítólag megölt már előtte pár állatot! Szükségem lenne rá nagyon, mert a kutyánk lehet hogy bántaná az "újonnal" jött cicámat!

2013. aug. 10. 23:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Sehol nem találom, majdnem beleőszültem már annyit kerestem a neten!!
2013. aug. 10. 23:10
 2/8 anonim ***** válasza:

A Marley meg én írójával volt egy ilyen rész, arra keress rá.

De azért abban te ne legyél biztos, hogy meg tudod azt csinálni, amit Cesar a videón. Pár évtizeddel kevesebb tapasztalatod van, ráadásul fogalmad sincs, hogy valójában mi zajlik le a kutya fejében, amikor ezzel próbálkozol, úgyhogy maximum véletlenül sikerülhet jól.

A macska meg ráadásul mindig kényes téma, nehezebb, mint egy akármilyen más kisállatról leállítani a kutyát. Szóval én a helyedben csak nagyon óvatosan kísérleteznék, vagy inkább úgy se, mert könnyen lehet, hogy csak rontasz a helyzeten.

2013. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág fogalom. Tudomásom szerint több olyan rész is volt, ahol a kutya bántani akarta a kisebb állatokat. A 2. évadban van ilyen, talán a 3. rész. Valahol a 2. évad elején.
2013. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Nem biztos,hogy meg is próbálom,csak megnézni szeretném. Nem tudtam,hogy több ilyen rész van.köszi.
2013. aug. 11. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Megvan! 2. évad 3. része. A kutya világos barna színű és Buddy a neve. Lehet csak úgy lesz meg, ha letöltöd, én is úgy nézem a sorozatot most.
2013. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2013. aug. 12. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem hasznodra válik! :)
2013. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy nézki nem igazàn.mert azt nem mutatja mivan mikor az àllat fut előle!! A baj hogy ezt már megtanulta a kutyusom,de mikor fut a cicám még mindig rohan utána... :-(
2013. aug. 13. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!