Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tapicskol a kutya a...

Miért tapicskol a kutya a vízes táljába?

Figyelt kérdés
Lábaival bele lép a tálba utána meg körbe futja a lakást össze vizezve mindent. Hogy szoktassam le,hogy ne lökje ki a vizet? 3 hónapos fiú yorki.
2013. aug. 11. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálja, de úgy, hogy kikaparja a vizet. Így hűti a lábát. Séta után szokta csinálni.
2013. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A mi kutyànknak van medencéje. Lavor is megteszi. Ìgy hűti magàt. Meg a nyelvével. Locsold le vizzel.
2013. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
majd leszokik róla, ha nem lesz meleg. :) Amúgy az enyém is ezt csinálja, csak hál' istennek nem a házban. :D
2013. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálja, a legnagyobb baj hogy kiborítja a vizet. Az enyém ha nem pancsolja ki, akkor ivás fogaj és felborítja a tálat. De már megoldottam, beleraktam a táját valamibe, amiből nem tudja kiszedni. Pancsolni így is pancsolja, belelép és mintha kaparna, de így legalább azért valamennyi mindig marad benne.
2013. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám kaparta a vizet, de aztán pár hónapos korában leszokott róla magától. Ha nem tudod kirakni, és ártalmas ha a laskában vizez, akkor mindig csak addig hagyd előtte amíg iszik.
2013. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!