Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beaglet válasszam? Segítség!

A beaglet válasszam? Segítség!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy beagle kutyát és mindig azt olvastam, hogy nem ajánlják első kutyának, de én nagyon szereteném most mit tegyek??? A beaglet válasszam?

2013. aug. 11. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

Hát ha te azt szeretnéd, akkor miért nem veszed meg?

Persze, hogy a beaglet válaszd.

Nem egy szörnyeteg szegény. Még ilyet!

2013. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
ez hülyeség. minden kutya más és más, persze vannak a fajtára jellemző tulajdonságaik, de minden kutyának különböző a személyisége. nekünk is beagle-ünk van, és imádjuk! szerintem nagyon aranyos állat, csak egykicsit zajos. szerintem mindenképpen válassz egy beagle-t.:)
2013. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem ajánlják,mert erősen hajlamosak például a szökésre és kissé nehezen taníthatók.
2013. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
ez szerintem a helytol fugg, ha olyan helyen lenne, ami teljesen zárt, elvan kerítve, nem tud kibújni sehol, foglalkozol vele akkor szerintem nem gond :)) a beagle egy szokos fajta ezért írom neked ezt, nekunk mindenhol luk volt, de dédmamám miatt nem tudtuk megjavítani, ezért mindennap elment, és hiába kerestuk.. :D májusban pedig elment és haza sem jott :D azóta labrador van.. vele nincs ilyen gond.. Ha apum is megyen ki autóval az udvarról nem megy ki.. kiskorában meglett tanítva, hogy tilos kimenni.. ha valaki ismeros állt kint és hívja hogy hagy simogassalak meg akkor eloszor ránk néz és ha jelzunk akkor megy, ezt a beaglenkkel nem tudtuk megtenni
2013. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek is első kutyája volt a beagle. Nagyon megszívta vele, mivel nem nagyon értett akkor még a kutyákhoz, így szófogadatlan volt a kutya, nem nagyon tudott vele mit kezdeni. Aztán elkezdett kutyasuliba járni és szépen lassan megtanulta hogyan kell nevelni, kezelni, tanítani a kutyát.


Ha türelmetlen típus vagy, és iskolába se fogod vinni, akkor nem ajánlom és sem első kutyának.

2013. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Tényleg hajlamosak a szökésre sajnos.
2013. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak abban az esetben hajlamosak a szökésre, ha nincsenek megfelelően lefárasztva agyilag és fizikailag. Az meg, hogy nehezen tanul baromira nem igaz, csak makacs. Első kutyának egyébként én se ajánlom (van 2 is belőle nálam, egy ideig megszenvedtem velük, mire rájöttem mit, hogyan) de egy JÓ kutyasuli mindenképp ajánlott, ha első kutyának szeretnéd. Én nem mondom, hogy ne tarts beaglet, csak jól gondold át. Baromi energikus, az orra után megy, és ha nincs 100%os tekintélyed kb. az arcodba röhög és nem azt csinálja, amit te szeretnél.
2013. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
4-es vagyok.. mindig foglalkoztunk vele, le volt fáradva mindig, apum szigorú is volt vele, nevelte, parancsokat próbált meg vele értetni és még is elment..
2013. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Az ismerősöm is foglalkozott a kutyával, le volt fárasztva, még is szökött... szóval.
2013. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem labradorom van.A beagle sajnos szökős fajta.Tarthatsz beaglet csak figyelj hogy ne bírjon sehol sem kibújni.De ha valaki kérdezné én a labradort ajánlanám.Nagyon okos kutya,csak sok a mozgás igénye.
2013. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!