Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kutyád volt eddig?...

Hány kutyád volt eddig? Milyen körülmények között pusztultak el?

Figyelt kérdés

Nekem az első kutyám egy vizsla volt, aki elszökött, többet nem láttam.

A második egy tacskó pár, az idősebbik 14 évesen elpusztult, a társa pedig elszökött miután a másik meghalt.

Aztán egy újabb tacskó párt szereztem és egy német juhászt.

A tacskó pár egyik tagjai az állatorvos hibája miatt egy rutinműtét szövődményeibe belepusztult 6 évesen, a német juhász 9 évesen rákban halt meg, a tacskópár másik tagja pedig ma is él és még 2 másik keverék kutyám van mellette.


2013. aug. 11. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig 1 kutyám pusztult el. Palotapincsi volt. Elszökött, utánamentünk, de késő volt. A szemem láttára csapták el. Pár perc múlva kimúlt. Most 2 keverékünk van az egyik 8 éves a pincsi lánya és egy másik palotapincsi-tacsi mix de ennél jóval több fajta van benne :) Ő 1 éves. Remekül vannak, egészségesek és játékosak :)
2013. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsuzsabazsa ***** válasza:

8-kutya.

1,Rák.

2,végelgyengülésben.

3,Májrák.

4,Gyomorcsavar.

5,Mellvezeték szakadás.

6,Szívleállás.

7,Végelgyengülés.

8,Jelenleg él.

2013. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 saját kutyám van, mindegyik él szerencsére.

Régebben voltak a családnak másik kutyái, az egyik kullancs miatt halt meg, a másik öregség miatt, volt akit elajándékoztunk, mert talált kutya volt és nem hozzánk való, egyet elütött az autó.

2013. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!