Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Foxink tegnap mérget evett...

A Foxink tegnap mérget evett ma kapott több injekció ellenanyagot 4-5óra kritikus élet-halál lét után jobban van. Mennyi a kritikus idő még meg nem nyugodhatunk teljesen?

Figyelt kérdés
Csóválja a farkát, jön vissza az étvágya (de nem kaphat még ma enni) vérzés nincs, orra nedves száradás elváltozás nincs.Szemlátomást jobban érzi magát

2013. aug. 11. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondd, miért nem az orvost kérdezted? Ő látta a kutyát. Hogy milyen állapotban volt. Hogy mit adott be neki, stb.
2013. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert ez az oldal azért van hogy különböző kérdéseinket, problémáinkat beszéljük meg, hasonló történettel rendelkező emberek tanácsot tudjanak adni.
2013. aug. 11. 15:44
 3/6 anonim válasza:
Ha adol a kutyusodnak egy kis tejet helyre jön az én kutyám ahányszor mérget evet adtam neki egy kis tejet másnapra kutya baja sem volt.
2013. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A baj az,hogy sokszor annyira károsodik a májuk,hogy nem lehet tudni,mennyire tud regerenálódni,de a foxi szívós fajta.
2013. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kaptál tanácsot...adjál tejet. Aztán, hogy jó-e neki, az már nem tudható. Érthető az aggodalmad, de annyira egyéni a kutya immunrendszere, a gyógyulása, stb, hogy még az sem tud biztosat mondani, aki járt már úgy, mint te. Ha olyan jó állapotban van, ahogy írtad, valószínűleg időben kapott kezelést és megússzátok az egész mérgezést. Tiszta szívemből kívánom, hogy meggyógyuljon.

Nekem egy komondorom pusztult el patkányméregtől. Neki nem volt szerencséje, és régebben is történt, amikor más fajta mérgeket használtak még.

2013. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jókívánságokat, tanácsokat!
2013. aug. 11. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!