Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisilnek be a kölyök...

Miért pisilnek be a kölyök kutyák örümükben mikor a gazdi hazaér vagy megsimogatja őket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nem minden kölyökkutya csinálja.
2013. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresztanyukámék kiskutyája is mindig bepisilt örömében mikor mentünk:) ki fogja nőni ne aggódj ez normális :))
2013. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Öcsi szerinted én ezt kérdeztem? :D

Tudom de álltalánosságba írtam, és nem azt hogy minden kutyira jellemző e, hanem azt hogy miért?!!! Szóval ennek a jelenségnek az okát szeretném tudni.

2013. aug. 11. 16:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Drága tudom több kutyuli felnőtt már a kezeim alatt az évek során... Ételmezési gondjaitok van!! Nem is arra vagyok kiváncsi hogy meddig fog tartani, tudom hogy kinövi.
2013. aug. 11. 16:28
 5/7 A kérdező kommentje:
*gondjaitok VANNAK!
2013. aug. 11. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert hirtelen a nagy öröm miatt elfeledkeznek magukról, és mivel még nem tartják stabilan a vizeletet, bepisilnek hiszen nem arra figyelnek. Meg ugye amikor a gazdi hazaér, már jó ideje otthon voltak, és nem pisilhettek, és a hirtelen fickándozástól megindul a pisilés. A nagy izgalom okozza, aztán mikor már kicsit gyakorlottabbak, nem okoz ez gondot nekik.

Legalábbis én így tudom.

2013. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, kinti kutyuli :)
2013. aug. 11. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!