Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hagyják ott a gazdik...

Miért hagyják ott a gazdik más portája előtt előtt a kutya kakát?

Figyelt kérdés
A házunk előtti rész teljesen gondozott,füvesített,nyírt,locsolt,mégis simán odaszaratják a kutyákat a gazdik és nem szedik össze.Már únom a napi több adag kakát szedegetni.Ha kiteszek egy táblát,az hatásos lenne?
2013. aug. 12. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy megkérdezhetnéd, miért szemetelnek az emberek?

Bunkók mindenhol vannak. A kutyások között is.

2013. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Sajnos van pofátlan kutyagazda.... próbálhatsz táblát, de a legjobb az lenne, ha rajtakapnád azt aki otthagyja, és elmagyaráznád neki, hogy úgy, ahogy a kutyájának jól esik a füves részen végeznie a dolgát, neked jól esne ha ő felszedné. Én a probléma másik oldalával szembesültem.... mindíg mikor készülődik a kutyám a dolgát végezni, már szedem elő a zacsit (látható első perctől hogy szeretném fel szedni), mégis sokszor ordibáltak velünk, hogy nehogy ide szarjon, vigye el azt a dögöt stb.... utálom a primitív embereket!
2013. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajna a rajtakapás nem jött még össze,csak a meleg kupacok.Valahogy ügyelnek arra,ne legyen ott senki.Azért érdekes,hogy simán belefėr egyeseknek,hogy egy vadidegen szedje utánuk a kakát,ráadásul az utcában ez az egyetlen gondozott rész és valami miatt ezt a kutyák is szeretik.
2013. aug. 12. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Az utcán is ez a helyzet sajnos, tudom téged ez nem vígasztal..

Vmi álkamera, jól látható helyre?

A táblával is tehetsz egy próbát!

2013. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Az én kutyám is kakált már más portája elé, de nem azért mert oda "szarattam" (gyönyörűen fogalmaztál :/), hanem azért, mert ott jött rá és azért hagytam ott, mert nem volt nálam zacskó. Ennyi. Ez kb. olyan, hogy én meg utálom szívni az utcán a cigifüstöt, mégis rágyújtanak....
2013. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Előfordulhat persze,hogy elfogyott a zacsi.De a napi több rakás nem ezekből az esetekből jön össze.
2013. aug. 12. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

tegyél ki egy táblát, meg pár nejlon zacsit, hátha beválik.

de lehet, hogy kóbor kutyák voltak, ők sajna nem szedik össze.

2013. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Tehetsz egy próbát a táblával, de ne fűzz hozzá sok reményt...sajnos sok tulajdonos akkor is otthagyja az ürüléket, ha van a közelben kuka :(

Csak a lelkiismeretükre tudsz hatni, ha tudsz...vagy kifigyelni, ami szinte lehetetlen

2013. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Szerintem a táblát hamarabb elfogják takarítani mint a kutyakakit.
2013. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!