Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kiskutyát szeretnék...

Mopsz kiskutyát szeretnék merre induljak el?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék egy mopsz kölyköt de tudom hogy elég igényes fajta és nem szeretnék mellé fogni! Az ár nem számít fő hogy egészséges legyen! Nem tudom merre induljak el Budapest és környékén. Tudnátok tanácsot adni?
2013. aug. 12. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Beírod a google-be hogy mopsz tenyésztők,és a számodra megfelelőnek talált kennelekkel felveszed a kapcsolatot.Érdeklődsz,hogy mikorra terveznek almot (karácsonyra nem hiszem,de lehet mázlid van) majd elkezdesz felkészülni kutyázást illetően.Esetleg ha elmész kutyalátogatóba,vigyél magaddal egy állatorvost,aki gyorsan felméri az almot és a szülők állapotát.Ha nincs mit rejtegetnie a tenyésztőnek,akkor gond nélkül van erre lehetőség.Ha nagyon vonakodik,akkor onnan ne vegyél kutyát.
2013. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Indulj el egy budapesti kiállításra.
2013. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Úgy néz ki hogy találtam egy ígéretes tenyésztőt :)
2013. aug. 13. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!