Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rehabilitáció. Milyen budapest...

Rehabilitáció. Milyen budapesti sulit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hat éves mudi kan. Domináns kanokkal nem igazán jön ki, főleg a nagytestűekkel. Kölyökkora óta járunk suliba, már 4 különböző helyen voltunk, teljesen engedelmes, birkáról, tüzelő szukáról is simán lehívom, de sajnos ez a probléma nem múlik. Készülök elköltözni egy olyan helyre, ahol hat pireneusi hegyikutya van, ha ez a probléma nem változik, itthon kell hagynom a szüleimmel, mert ha ott nekiáll arcoskodni, széttépik. Hová fordulhatnék?
2013. aug. 12. 16:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
2013. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszi, a cerbit ismerem, nekünk egy kicsit kiesik , xxii kerület környékén tudtok hasonlót? Pl őrmezőiről mi a véleményetek? persze ha tényleg a cerberos a legjobb, akkor elmegyünk oda.
2013. aug. 12. 16:31
 3/33 anonim ***** válasza:
A tükörsulik nem igazán pengék problémamegoldásban. Konkrétan őrmezőről meg tudom, hogy lövésük sincs a dolgokról, legalábbis oldottam már meg olyan kutyát, akit ők nem tudtak, és olyan marhaságokat mondtak a gazdának, hogy a hajam kettéállt.
2013. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ja, és azért a semmiért viszont jóval többet kérnek el, mint a Cerbi. Szerintem inkább utazzatok :)
2013. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom ivaros-e a kutyád vagy sem. De esetleg ez is könnyíthetne a dolgon. Nem minden kutyánál 100%-os megoldás és értem én az ódzkodást is e témában. De könnyíthetnél a kutyán is.
2013. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%
Népsziget, Őrmező: van akinek nagyon bevált, van akinek kevésbé. Egy próbát szerintem mindenképpen megér.
2013. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
54%
Én is a Tükörre szavazok,nekünk nagyon bevált.Szerintem érdemes több sulit is megnézni,mielőtt választasz.
2013. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Ha még nem jártál akkor nézz be a Netboard Mudis fórumára, talán van ötletük...

Mi majd ősszel vagy talán tél elején fogunk menni suliba, de ez neked messze lenne Budakalászon. (nekünk kis mudink van)

2013. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Elég sok mudit ismerek és szinte minden kannal van ilyen probléma, változó mértékben. Kölyökként még szuperül elvoltak a többiekkel, de 3-4 évesen már nem és általában az ivartalanítás sem segített ezen, vagy csak kis mértékben. Szóval kicsit szkeptikus vagyok, hogy lesz-e változás. Szerintetek mi várható?
2013. aug. 12. 17:35
 10/33 sippara ***** válasza:
39%
Inkább cerbi, tükörterápiával mi is jól megszívtuk. Nem (csak) ivartalanítani kell a kutyát (ugyanis ott csak a golyóit vágják le, agymosás nincs az árban), hanem nevelni, megfelelően korrigálni, büntetni az agressziót. Ha egyedül nem megy, suliban fognak tudni segíteni.
2013. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!