Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet értesülni olyan...

Honnan lehet értesülni olyan reklámforgatásokról vagy -fotózásokról, ahová kutyákat várnak szerepelni?

Figyelt kérdés
Van olyan oldal, vagy hasonló ahol meg lehet találni ezeket, mégsem kell fizetni? Szerintetek keverék kutyának is van esélye bekerülni, ha elég jól nevelt és rengeteg trükköt tud? Esetleg írnátok saját élményeket, ha vannak?

2013. aug. 12. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt,hogy sétáltunk és megállított minket egy csávó (azt tudtuk,hogy ő a gödöllői kutyasuli vezetője).Mondta,hogy pont bichonokat keres egy reklámfilmbe külföldre.Telefonszámot cseréltünk.Pár nap múlva hívott minket el is vitte 3 napra a kutyámat.

Vissza hozta nekünk megkaptuk a pénzt amiért oda adtuk a kutyát 3 napra. A kutyakozmetikusunkkal forgattak,szóval őt ismerte legalább a kutyám.


Amúgy általában szerintem ritka az az eset,hogy leszólítanak így az utcán.A suli vezetője is mondta,hogy lebetegedett a kutyus aki ment volna a reklámba.


De szerintem jó részt ismerősök kutyáit használják fel.Vagy mondjuk olyanokat akik kutyasuliba járnák és kimegy egy reklám cég és mondjuk ott keres kutyákat.


A neten nem találtál semmit?

amúgy külföldi reklámokba többször keresnek kutyákat mint magyarba, én kutyámat is Németországba vitték ki.

2013. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel külön ügynökségek foglalkoznak, kőkemény pénzekért!
2013. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsuzsabazsa ***** válasza:

Azt tudom, ha valamilyen filmben akarnak szerepeltetni kutyát vagy kutyákat akkor többnyire a kutyasulikból válogatnak. Mindig attól függ, hogy mit kell csinálnia a filmben azaz abban a kb pár perces jelenetben. Azért is a sulikból válogatnak, mert ott a kutyáknak már van egy alapszintű kiképzésük ezért irányíthatóak.

Hogy reklám filmre meg fotózásra hol lehet jelentkezni azt nem tudom.

2013. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!
2013. aug. 13. 07:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!