Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BH vizsgán, versenyen használh...

BH vizsgán, versenyen használható fojtó és szöges nyakörv is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak egy soros, nem fojtóra állított lánc nyakörv használható.
2009. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan vizsgák/versenyek ahol ha meglátják hogy a helyszínen a kutyádra szöges vagy elektromos nyakörvet teszel, akkor kizárnak, és nem indulhatsz, illetve nem vizsgázhatsz.
2009. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi, nem letolni akarlak!


A BH az engelemes kísérőkutya vizsgát jelent ha jól tudom.

Csak egy apró kérdés:


Milyen kutya az amelyik ilyen kínzó eszközökkel képes csak megcsinálni egy előírt feladat sorozatot?


Engedelmesnek biztos nem nevezném. Ha rajtam múlna még porázt sem engednék használni.

2009. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na hát épp ez az! Ezen vagyok kiakadva, hogy miért van sok vizsgán (sőt versenyen is!) szöges a kutyákon?! Ma is láttam pár ilyen képet. Ha egy kutyát szögessel kell helyrerakni hát az szerintem nem engedelmes... részemről röktön kizárnám az ilyet, nemhogy versenyen első helyezett legyen!
2009. okt. 27. 20:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak megjegyzem: nem tudom miért kell egyből azt gondolni, hogy az én kutyámról van szó - szerintem nem írtam ilyet. Ezért kezdem megutálni ezt az oldalt, mert szinte mindenki kérdés nélkül ítélkezik...
2009. okt. 27. 20:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a vizsga/verseny szervezője írja elő hogy mi lehet a kutyán? Akkor már csak azt nem értem hogy a K99-es vizsgarendszerben a leírás alapján csak egysoros nem fojtóra állított nyakörv használható - mégis látni nem egy képet hogy a kutyán ott a szöges is...
2009. okt. 29. 09:18
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
gondolom a tieden nem az volt és aki legyőzött titeket és első lett azon pedig fojtó volt azért vagy ennyire felháborodva
2009. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Képzeld nem:)
2009. okt. 29. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:
A versenyen/vizsgán csak egysoros nem fojtóra állított lánc nyakörv lehet a kutyán. Azt viszont megszabhatják hogy a verseny helyszínén(pl. amég vársz hogy sorrakerülj, vagy ha a kutyát pisilteted, vagy tréningn) se használhass szögest. Ez rendezvénytől függ.
2009. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Április 11-én Dombóváron a BH vizsgán négy versenyzőt is kizártak, mert fojó volt a kutyán. Kétsoros lánc fojtó, és kirárták őket a versenyből, egy embert pedig a városi előtt zártak ki, mert megrángatta a kutyáját úgy istenigazából.

Szerencsére a mi sulinkból senkit nem zártak ki, és jól sikerült a vizsga mindnyájunknak.

2009. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!