Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A feltételeim alapján Ti...

A feltételeim alapján Ti melyik kutyát választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves menhelyi keverékem és itt a napirendje:

-reggel 1 órás,szabadon sétálós,rohangálós séta

-2óra felé ugyan az mint reggel

-este 7-8 felé 1,5-2 órás séta

-vacsi

-napközben valamikor 15-20 perc gyakorlás,trükkök (hempereg,ugat,pacsi,stb)

-reggel csak átfésülöm,de este amikor van időm akkor rendesen ki van kefélve

Kutyasulit elvégeztük,és rendszeresen járunk túrázni. Happy dog tápot kap és hetente egy főtt disznócsontvéget. meg persze szoktam neki húst,rizst,zöldségeket főzni. Ivartalanítva van és egy 11 kg-os foxi-snaci és még valami keverék szukácska.


Az új kiskutyának persze Junior táp, 3 óránként pisi és egyéb,ami egy kicsinek kell.


Ilyen feltételek mellett melyik kutyát választanátok? Német pincser,francia bulldog vagy bullterrier?


Előre is köszi a válaszokat!



2013. aug. 13. 16:22
 1/3 molly3 ***** válasza:
A Francia bulldognak nem kell ennyi mozgás és szerintem a tanulás untatja! Egyik barátnőmnek Franciája van tehát tudok :) Úgy gondolom h vagy Német pincser vagy bullterrier! Nekem tacskóm van őt könnyű tanítani és a mozgást is bírja! De ha ezek közül kell választani akk ahogy leírtam Német pincser vagy bulletrrier:)
2013. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez jó sok mozgás, ezért szerintem a bullterrier.

A francia buldog nem fogja tudni tartani veletek a lépést, főleg nyáron a nagy melegben.

A pincserről nem tudok nyilatkozni.

2013. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pincser is pörgős kutya, bullterrier mellett ő is szóba jöhet szerintem!
2013. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!