Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy csivava kutyám!...

Van egy csivava kutyám! Mindössze 2kg. Beleszeretnék fogni a tenyésztésbe. Szerintetek ő alkalmas lenne rá?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 09:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Hujjuj, na itt kezdődnek a gondok. Gondolom nincs sok tapasztalatod a tenyésztésről a kérdésed alapján...

Attól hogy közlöd velünk, hogy 2 kilós a kutyád, még semmit nem fogunk tudni róla. ÉS ha tudnánk is róla többet, akkor sem mondhatjuk meg, hogy alkalmas-e.

Nagyon nagyon nagyon szépen kérlek, hogy ne gondolkozz ilyenekben, mert a tenyésztés nem csak csupa móka. Sokkal de sokkal összetettebb és nehezebb, mint ahogyan azt te gondolod.


Rengeteg hely és tőke kell hozzá, tapasztalatból még több! Egy sor vizsgálaton kell átesnie a kutyádnak ami szintén pénzbe kerül. És akkor a többit nem is részletezem...

2013. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Meg kell nézetni,hogy megfelel e a fajtasztendernek,ha igen,és törzskönyve is van akkor meg lehet vele próbálkozni.
2013. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván törzskönyves kutyáról beszélünk. A továbbiakat majd úgyis a tenyészszemlén döntik el.
2013. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
És miért is lettem leszavazva?
2013. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Én is lelettem.Ne törődj vele.2-es válaszoló voltam.
2013. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Így látatlanban szerintem a kutya nem, de hogy te biztos nem evvel a hozzá nemértéssel az biztos.

A tenyésztés nem abból áll hogy két kutyát összerakunk azt hajrá, ezt szaporításnak hívjuk, az meg büntetendő.

2013. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván a kutya minden papír nélkül,pénsszerzési célból lenne tenyésztésbe vonva egy laikus kutyatartó részéről,aki a szaporítók táborát fogja innentől kezdve növelni.
2013. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy elnézem, mindenki le lett szavazva, nyugi. :D Van tippem a kis aranyosra de nem nevesítek... :)
2013. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Én 51 kg vagyok szerinted alkalmas lennék állatorvosnak???


Na kb a kérdésed is ilyen értelmetlen -.-


Törzskönyv,orvosi szűrések, tenyész szemle van a kutyádnak?

Ha nincs akkor nem alkalmas rá ,ha van akkor is majd a bírók a kiállításon megmondják alkalmas e a kutyád tenyésztésre avagy sem.

2013. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

A kutya részéről szükséges: törzskönyv, tenyészszemle, egészségügyi szűrések, kiállítási eredmények.

PLUSZ

Részedről szükséges: szaktudás (pl. állattenyésztő mérnöki szakon belül ebtenyésztés, kinológiai és genetikai ismeretek), kennelnév, konkrét tenyésztési cél, egy remek és megbízható állatorvossal való együttműködés stb. stb.

2013. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!