Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti menhelyről vagy gyepiről...

Ti menhelyről vagy gyepiről hoznátok el kutyát?

Figyelt kérdés
Nálam legfőképpen ezek jönnek szóba, mert egy fajtatiszta svájci juhászra nem hiszem, hogy lenne pénzem. ://
2013. aug. 14. 11:06
1 2
 1/17 Imola Ágnes ***** válasza:
76%
Menhely... ott ismerik a kutyákat, tudnak segíteni a kiválasztásban, nem hazudnak a betegségekről, oltásokról, sok esetben már ivartalanítva van..... (persze megbízható menhelyről beszéltem)
2013. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Mi tenyésztőtől vettük a mostani kutyánkat de a következőt menhelyről hozzuk! Hihetetlen hogy egy teljesen egészséges fajtatiszta fiatal husky menhelyre kerül! Szerencsére nem sokára kihozzuk! :)
2013. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Menhelyről. És az túlzás, hogy ott ismerik a kutyákat. A legtöbb helyen a sz@rukban taposnak, soványan összezárva több kutyával.. és mindegyikre azt mondják, hogy kedves és barátságos no meg aranyos... közben semmit nem tudnak róluk.


Ennek ellenére ha jók a megérzéseid, szerintem nem nyúlhatsz mellé. Én is így tettem és tudtam, hogy nem lesz baj. Még ezerszer is megtenném újra. :)

2013. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi is menhelyről hoztuk. Még azt is elmondták, hogy összeverekedett egy másik kutyussal, azért voltak kis sebek a fülecskéjén.
2013. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
3-mas! Ahonnan mi hoztuk ott megmondták, hogy egyes kutyák azért vannak egyedül, mert nem viselnek el másik kutyát maguk körül. Mienkre is megmondták, hogy nem minden társával jön ki jól (fülén is azért volt a seb), mondjuk vittük már kutyák közé, semmi nem történt, szóval az agresszivitást egyesek iránt okozhatta a bezártság vagy a másik kutya agressziója. Igaz ami igaz, csont és bőr volt szegénykém. És nem hallgatott a nevére. De rendes tiszta ólban voltak, tiszta vízzel. És volt kis kuckójuk amibe bemehettek.
2013. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
menhely. Nekem is menhelyről van kutyám. Bár ha azt annak lehet nevezni. Régebbről ismertem ezt a kutyát, és mikor bekerült a menhelyre, egy pár hét múlva, utánkérdeztem, hogy tesznek-e ajd föl róla képet a honlapra, mire azt mondták, hogy nem, mert úgyis megdöglik. Ez magyarország. Ha menhelyről beszélünk, és csak a Noé-t tudom annak nevezni. A többi inkább a gyepi szinten van, vagy még ott se.
2013. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fajtamentő oldalakat még nem nézegettél?A menhely szerintem jobb,mert ismerik a kutyát,meg nem adják ki betegen.De ha gyepin látod meg a szimpatikus kutyát az is jó,mert altatás elől mented meg.
2013. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én fajtamentőktől hoztam, hiszen volt egy szerelemfajtám, mindenképp azt akartam. De ha találtam volna ebből a fajtából gyepin, azt hoztam volna el.
2013. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bármelyiktől hoznék. Gyepire mondjuk nem tudom mennyire lenne gyomrom kimenni :/
2013. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ideiglenes befogadóktól a legjobb hozni. Ott ismerik a kutyát, tudják hogy beteg-e, hogyan viselkedik, esetleg még azt is macskákra emberekre hogyan reagál. Az én kutyám utcáról van.

Ha viszont a menhely és a gyepi közül kell választani, akkor menhely, mert ők is hoznak új kutyákat esetleg gyepiről is, ha én elhozok egy kutyát és kiüresedik a hely.

2013. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!