Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rágja meg a kölyök...

Miért rágja meg a kölyök kutyám a bútorokat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kutyák ilyenek, mindig rágnak meg rágnak, vegyél neki valami játékot, vagy ha cipőket is rág (ahogy az enyém tette) akkor adj neki egyet ami már nem kell és azzal talán el lesz.
2008. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Vegyél neki játékokat.A kutyám is mindig mindent rágott csak aztán megajándékoztam csipogós állatfigurákkal mosmár azokkal szórakozik.
2008. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Talán tényleg ez a legmegfelelöbb megoldás!
2008. jún. 30. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk egyész csipogó,szőrös állatfarm van,de hiába.a rattan fotel,az állolámpa,az iróasztal,minden meg van rágcsálva.:-)
2008. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a kölyök kutyusoknak jön a foguk...sajnos több mint egy évig várható ez a fajta "terror"...én is odaadtam egy saját cipőt az enyémnek. Soha többé nem fájt a foga másra.
2008. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak éppen az gond hogy az én kutyimnak bármit addok az nem elég neki !Úgyanis mindent megrág!Pedig addtam neki én is rossz cipöt söt gumi állatkákat is!!!!!És még is mást rág helyetük!!!!!!!!!!:'(
2008. júl. 1. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert jön a foga és hogyha rág hamarab kinö.
2008. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jan fennel: Kutyapszichológia!!!
2009. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!