Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lenne a lazacolaj hatása?

Ez lenne a lazacolaj hatása?

Figyelt kérdés
Pár hétig adtam a kutyáimnak lazacolajat, de nem igazán láttam semmi változást. Aztán az egyikük levedlett pont azután, hogy elfogyott az olaj, és most, hogy kezd nőni neki megint látszik, hogy sokkal szebb mint volt. Dús és csillogó, kellemes tapintású. De napok, hetek óta nem kapja az olajat. Eddig mindig gondok voltak a szőrével.

2013. aug. 14. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is használtam,bár az elején túlzásba vittem,és pont a sok olajtól zsírosodott és korpásodott be.Aztán abbahagytam 2 hónapra kb. Nemrégiben visszaálltam rá,de már csak heti 3x adok a kajájához és máris látom a változást.Amúgy ő rövid szőrű kutya.


Ha a tied hosszú szőrű,lehet több idő kell,hogy látszata legyen.

2013. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az enyémek hosszúszőrűek és pont annyit adtam nekik amennyi az útmutatóban van. A macskámnak is adtam, de neki amúgyis szép a szőre.
2013. aug. 17. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!