Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Miért hagyjátok...

Kutyások! Miért hagyjátok hogy a kutyátok a szátokat nyalja, mikor előtte valószínűleg a saját hátsó felét nyalta?

Figyelt kérdés

Több kutyást is láttam már. Hogy hagyja, hogy a kutya a száját(nem csak véletlen) nyalta.

Sőt, már egyfajta dícséretként is láttam. A kutyával játszottak, hogy hozza vissza a labdát, és mikor vissza vitte nagyon dícsérte, és legugolt a kutyájának, hogy nyalhassa a száját...-.-'

Előtte meg feltehetően az utcán végig nyalt minden tűzcsapot...

Miért hagyjátok ezt?

Nem lehet valami egészséges.



2013. aug. 15. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Hagyják, mert nekik ez nem okoz gondot. Van, aki még kutyát sem tart, mert az nem egészséges. Mindenkinek más az értékrendje.
2013. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindkét kutyám puszilkodós. Őszintén szólva engem nem zavar különösebben, persze inkább úgy fordulok, hogy ne a számat nyalja meg, hanem arcomat-nyakamat és ezt csak akkor, ha nagy felpörgetős játékban vagyunk. Nem nyalja végig a tűzcsapokat, mert tiltom róla. Tiszta a kutya és ez a kommunikációja része. Plusz létezik forró víz és szappan, antibakteriális kézmosó is mindig van nálam. Megértem, hogy ez sokaknak furcsa, de azért a perverzió kulcsszót a kérdésednél kicsit túlzásnak értem:D
2013. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Bár én a számat nem hagyom, hogy nyalja, de az arcomat /nyakamat/ fülemet igen. Mert vicces, és mindketten jól érezzük magunkat tőle. Szerintem más dolgok (pénz, kilincs, mobil) sokkal inkább terjesztenek betegségeket, ja és az elmúlt 3 évben egyszer voltam súlyosabban beteg:)
2013. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Mindenben egyetértek veled. Csak azt mondd meg ez téged miért érdekel? Ne tedd ezt, ne csokolozz ilyen emberrel, de mi a bánatért szolsz az ö dolgukba?
2013. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"erverzió kulcsszót a kérdésednél kicsit túlzásnak értem:D"

Szerintem elég fura, hogy csücsörítenek a kutyának...

Lehet, hogy egy csöves sokkal mocskosabb mint sokakk kutyája ezt elfogadom, de akkor is. Az állatok tiszálkodnak, ha füredtve vannak akkor is. Ha nem is nyalja a saját fenekét, tuti megszagolja, vagy oda hajol.

Arról nem is beszélve, hogy ha megszagol valamit egy kutya kicsit az orrát neki érinti...

2013. aug. 15. 10:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy ugyanaz, mint az orális/anális szex. Inkább a kutyám nyaljon meg, mint ami egyeseknek normális: egy totál ismeretlen srácot leszívni egy buliban.
2013. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem sem higénikus! Sok gazdi (legtöbb tizenéves) olyanokat mond hogy ez cuki meg minden, de szerintem undorító! A kutya lehet akármilyen tiszta de akkor is mosdatja magát.
2013. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Én nem hagyom.
2013. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
én sem hagyom, de engem nem is nyalogatnak. Érdekes lehet a szájon nyalás akkor amikor pl. tüzel a kutya!!!!
2013. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem túl guszta,az biztos.Sosem csőröznék az ebemmel,pont amiatt,mert az utcáról,meg más kutyákról bármit összeszedhet és bár nagyon cuki,nem örülnék ha szájon nyalna egy alapos öntisztogatás után.De ha másoknak ez belefér,nem zavar.
2013. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!